KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anaconda

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrnyugtató és ápoló összetevőkkel segít csökkenteni a ráncokat és a szem alatti puffadságot.

• Hyaluronsav tartalma hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, speciális összetevői csökkentik a bőr puffadtságát és táplálják, nyugtatják az érzékeny bőrfelületet.
  • Az Allantoin és Bisabolol kettőse védi a bőrt a mindennapos környezeti hatásoktól
  • Shea vaj és szkvalén tartalma javítja a bőr hidratáltságát, általános kondícióját.

Parabén- és illatmentes

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

Csobanka

2017. március 24.

Kb egy éve, amikor már sok apró ránc gyűlt a szememköré, vettem ezt aterméket. Múlt nyáron csak néha-néha használtam, amikor eszembe jutott vagy érezhetően feszült a bőröm. Érzékelhető volt a javulás. Akciósan kb 700 Ft-ért vettem, ennyi pénzért kívánni sem lehet jobbat. Szemkörnyék ápolót ezen kívül YR márkájút vásároltam de az mindén szempontból alul múlta ezt, nem is beszélve az áráról. Egy natúr arckrém a happyskintől tudta nekem eddig felülmúlni ezt, amit szemkörnyékre is használtam.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Ancs

2017. március 19.

Észrevettem kicsit jobban kiszáradt a szemem gondoltam kipróbálom őt, tetszett hogy nem volt illata nem kaptam pattikat a szemem alá, egynek jó volt de nem éreztem semmi extrát nem veszem újra.

Ancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

branwenangel

2017. március 3.

Nagyon csípi, irrtálja a szem.

branwenangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

Nagyon csípi, irrtálja a szem.

csakaaa

2017. február 22.

Valóban hidratálja a szemkörnyéket, nem irritál, de nagyjából ennyit csinál. :) Az apró ráncokkal nem csinál semmit, viszont aki szemkörnyékre való hidratálókrémet keres, annak tökéletes választás. A 4 csillagot a ránctalanítás hiánya miatt kapja.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Sunnyvagyok

2017. február 11.

Kerestem egy mindenmentes szemkörnyékápolót, akkor találtam rá az Anaconda krémjére.
Az állaga jó, könnyen kenhető, beütögetve a bőrbe hipp - hopp beszívódik!
Egyéb hatást nem figyeltem még meg (egy hónapja használom), gondolom huzamosabb idő után produkál valamit.
Ha mégsem, akkor sem fogok elkeseredni, hiszen nekem a hidratálás volt a cél, és arra alkalmas! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Az állaga jó, könnyen kenhető, beütögetve a bőrbe hipp - hopp beszívódik!

healthycinderella

2017. január 29.

Nagyon jól hidratál és nem irtitálja az amúgy nagyon érzékeny szemkörnyékemet, ami szerintem, többek közt a szép összetvőknek is köszönhető.
Az apró ráncokkal viszont nem sokat kezd, ezért -1 csillag.

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Az apró ráncokkal viszont nem sokat kezd, ezért -1 csillag.

lara2

2017. január 17.

Sajnos a puffadtságot, karikákat nem tünteti el. Viszont hidratál, nem irritálja a szememet. Nem hiszem, hogy újra megveszem.

lara2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

zsocii

2017. január 8.

Nem irritálta a szemem, de semmi különösebb eredményt nem tapasztaltam.Magyarul a karikákat nem tüntette el :D Viszont a kiszáradt szemkörnyékemet szépen hidratálta.:)

zsocii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

zalla

2017. január 7.

Nehezen tudom kimondani, de nem szeretem ezt a krémet. Pedig szerettem volna, mert a cég magyar, az összetevők szépek... De sajnos irritálja a szemem. Nem lesz piros a szemkörnyékem, de a kellemetlen csípő érzés miatt alig-alig mertem használni. Pedig az állaga nagyon kellemes, könnyű balzsamos, viszonylag könnyen be is szívódott. Jól hidratált. Illata nincs, és az ára is nagyon baráti.
Sajnos számomra nem vált be a felkenéskor észlelt kellemetlen érzés miatt, de még így sem tartom rossz terméknek.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Volturispet

2016. december 19.

Már majdnem elhasználtam az egész tubust, de még mindig nem tetszik. Olyan korrekt krém, annyira hidratál amennyire kell, 20 évesen nem igazán tudom meghatározni hogy ránctalanít-e, a vizsgaidőszaki karikás szemmel nagyjából semmit sem csinál. Összességében akár sima hidratálót is használhattam volna a szemkörnyékemre, biztos hogy lecserélem.

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Urea, Sodium Lactate, Sorbitol, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.