KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anaconda

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrnyugtató és ápoló összetevőkkel segít csökkenteni a ráncokat és a szem alatti puffadságot.

• Hyaluronsav tartalma hatékonyan enyhíti a szem körüli ráncokat, speciális összetevői csökkentik a bőr puffadtságát és táplálják, nyugtatják az érzékeny bőrfelületet.
  • Az Allantoin és Bisabolol kettőse védi a bőrt a mindennapos környezeti hatásoktól
  • Shea vaj és szkvalén tartalma javítja a bőr hidratáltságát, általános kondícióját.

Parabén- és illatmentes

Kielemeztük a Krémmánia TOP 5 szemkrémjét

PinkPrincess

2018. július 12.

A 100-as boltban találkoztunk. Eddig még nem volt ilyen jó szemkörnyékápolóm. Már a második tubussal használom, és meg vagyok vele elégedve. Kellemes érzés a szemem alatt. Úgy érzem kellően hidratál. Szeretem. :)

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Anita1978

2018. július 1.

Smink ala is szeretem, mert nyom nelkul gyorsan beszivodik. Akciosan (700) vettem 3at, mivel mar minden szemranckremet kiprobaltam...csodat egyoktol se varok, csak apoljon, ez erre megfelelo+hialuront keverek bele.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

KaradyAnn

2018. május 6.

Több hónapos használat után is elégedett vagyok vele. Mélyebb ráncokkal nem tudom, hogyan küzd meg, de az én kezdődő nevetőráncaimat szépen halványította/feltöltötte. Sminkelni is remekül lehet rá, bár én a biztonság kedvéért pár percet mindig várok.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Rekaki

2018. április 12.

Egy dolog a hidratálás, nekem a karikákon, a reggeli puffadtságon nem segített sajnos... :P A hidratálás miatt 3 csillag.

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Alizka

2018. március 17.

Jól hidratál és nem irritál, nem okoz pattanásokat, úgyhogy elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívja a bőröm. A lakhelyemen levő dm-ben éppen kiárusították, így féláron jutottam hozzá, ami tök jó, csak most hol fogom beszerezni ezek után? Kár, mert újra venném.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Mariann1987

2018. március 11.

Nagyon jól hidratál, nekem az állagával sincs bajom, szépen beszívódik. Sminkelni is nagyon jól lehet rá. Hosszabb távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Kb. 1 hete használom, de olyan nagy változást még nem vettem észre (nekem a karikákkal vannak problémáim).

Mariann1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

austenland

2018. február 1.

Körülbelül két hónapja használom. Hidratálni hidratál, de nem mondanám, hogy csodaszer. Ebben az árkategóriában persze nem feltétlenül érdemes sokat várni.

austenland
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Viragocska11

2018. január 28.

Nehezen kenhető, nem szivodik be. Valtozast harom het utan nem tapasztaltam. Nem veszem ujra.

Viragocska11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

katalinmester13

2017. december 19.

Kedvező ára miatt vettem meg a terméket. Az állagát szeretem. A korrektorommal jól együttműködik. Karikákat nem tünteti el. Ha véletlenül a szemembe kerül borzasztóan csíp. Elhasználom, de nem veszem újra.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

vinczen

2017. december 13.

Hatása kevés, kicsit hidratál, ellenben nagyon csípi a szemem..

vinczen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Hatása kevés, kicsit hidratál, ellenben nagyon csípi a szemem..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Urea, Sodium Lactate, Sorbitol, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.