KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anaconda

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 26.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek

Anita1978

2017. március 18.

Könnyű,teljesen beszívódó àllag (a zsíros arcomba is!), amire sminkelni is lehet, nekem az illata is nagyon tetszik, es h paraben mentes!Veszek anyumnak is. 😊

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

bekka

2016. december 11.

Jó kis krém. Csak az illatát nem bírom, ezért minusz egy csillag. Jó lenne illatmentes változatban.

bekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

trudee

2015. március 28.

A képen látható csomagolás és összetétel már szerintem nem létezik, mert ez a krém most már parabén- és illatmentes formában kapható, 990 Ft-ért vettem és nekem nagyon bejött. Ezelőtt egy olcsóbb, zsírosabb krémet használtam éjszakára, ami szintén jó volt, de ez az Anaconda krém sokkal jobb. Könnyű az állaga, de ennek ellenére a nevéhez híven tényleg bőrtápláló összetétele van, legalábbis az én bőrömnek nagyon jót tesz és egyáltalán nem kellemetlen viselet. Alapvetően nem vagyok parabén-ellenes, de ennek ellenére jobb érzés egy ilyen krémet használni, amiben ezek az összetevők nincsenek. Ennyi pénzért én úgy gondolom, hogy nagyon minőségi és korszerű termékről beszélünk, újra fogom még venni.

trudee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Monde

2013. november 16.

Ez egy könnyű éjszakai krém. Nem üli meg az arcomat felkenés után, mint sok más éjszakai krém teszi. A hatása nem olyan kirobbanó, viszont teszi a dolgát, és nem irritál, nem okoz mitesszert. Nekem az illata is elfogadható, így az ár-érték aránya is rendben van.

Monde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Jucusom

2013. január 29.

Az én bőrömnek kicsit sok volt.Este bekentem reggel még mindig ragadtam tőle.Igaz zsíros bőrőm van de ezt az éjszakai krémet nem tudtam használni.

Jucusom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. november 13.

Sok éjszakai krémet kipróbáltam már, de vele semmi bőrprobléma nem merült fel. Nem zsírosít, nem csíp, jó az állaga. Reggelre kellemes, kisimult a bőröm.Az illata viszont nem tetszik. Nekem sajnos nagyon büdös, így nem veszem újra.

csildiko60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 13.

aneta.lalova

2012. június 4.

Szeretem ezt a krémet. 2 éjszaka alatt rendbe rakta a bőröm (amit a hélia-d ránctalanító tönkre vágott).
Sima, egyenletes színű kipihent arcal ébredtem.

aneta.lalova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Sima, egyenletes színű kipihent arcal ébredtem.

lovemiyu

2012. május 8.

Ez akár nappali krémnek is elmegy, sőt... könnyű és elég jól beszívódik a bőrbe, szinte nyomtalanul... az illata lehetne üdébb, aquas-abb, mert számomra elég zavaró, olyan mamás... egyelőre 3 csillag, ha nem leszek tőle mitesszeres, vagy kiütéses, akkor kap még egyet. :)

Mára nagyon megszerettem, nem pattogtam ki tőle, vízhiányos bőrre jobb, mint bármelyik másik krém, amit próbáltam, reggelre szépen kisimítja és puhává teszi a bőrt. Igyekszem az illatával is megbarátkozni. :)

lovemiyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Morci

2011. október 3.

Sajnos nem vált be, olyan volt, mintha semmit sem kentem volna az arcomra. De legalább nem dobtam ki sok pénzt rá.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

mogyizsuzsi650304

2011. szeptember 16.

Ma vettem egy tégellyel, döbbenetemre a tégely félig üres !!!
Már abban sem vagyok biztos, hogy az van a tégelyben ami a cimkére van írva.

mogyizsuzsi650304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

Ma vettem egy tégellyel, döbbenetemre a tégely félig üres !!!
Már abban sem vagyok biztos, hogy az van a tégelyben ami a cimkére van írva.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Squalane eo 1 0