KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. március 6.

Ár:   $28
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

Tökéletes ragyogást biztosító fénypúder "második bőr" érzéssel. Az ultra-sima formula sugárzó eredményt ad, és világos, briliáns arany színt tükröz vissza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

Kitty9526

2018. október 24.

Gyönyörű! A csomagolása, a fogása és önmagában is csodaszép. Maga a termék nagyon szép fényt ad a bőrnek, nem glitteres, picike csillámok vannak benne, de felkenve nagyon egységes az egész. Nekem kitart egész nap. Csak remélem, hogy sokáig kitart, mert imádom. :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Amadea

2018. szeptember 2.

Update: Feltettem eladásra. Szép, szép, de nem okoz örömöt a használata-birtoklása, és nem szeretném, ha csak porosodna nálam.

2018.04.30.: Megláttam és beindult a... hörcsögeffektus? A nyálelválasztás? Mindegy, valami, ami miatt beleszerettem, bár emberes adag düh volt bennem, hogy mekkora különbség van az amerikai és az angol ár között.
A termék kialakítása gyönyörű, már a papírdobozkája lenyűgözi a csillogásra fogékony lelkeket: matt fekete, mélyarany színű csillagokkal és felirattal. A kompakt is szép, igényes, műanyag, de nem az anyagkispórolt fajta. Egészen használható méretű tükör is van benne, bár ez nálam nem sokat oszt-szoroz.

A kompaktban gyönyörűen csillog... az arcon már nem annyira, vagy csak nekem nem sikerült még előcsalogatni a csodás fényét. Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor bevallom, hogy a Catrice Kaviar Gauche darabja jobban lenyűgözött... ki se merem számolni, mennyivel kevesebb pénzért (és mennyivel nagyobb mennyiségben). Nagyon visszafogott, sápadt arany fénye van. Nem nagyon van időm hajnalonta kísérletezni vele, próbáltam RT pufi fejű ecsettel, Bősz legyezőecsettel, Zoeva hiperpuha face definerrel, alapozóra, púderre - csak a fixáló spray-es verzió maradt ki, de majd úgyis megpróbálom, ha nem felejtem el -, a hatás ugyanaz volt: visszafogott kis fény, ami szép-szép, de nem rendkívüli. Sokszor nyúlok érte, mert tudom, hogy nem lehet túlzásba esni vele, munkahelyre is abszolút vállalható, de ilyen hype és ennyi pénz már indokol valami rendkívüli, földöntúli ragyogást. Láttam már olcsóbb highlightert is, ami hozza a wow-faktort, ez viszont a semmi különös esete számomra. Négyes, de csak azért, mert legalább tényleg használom, egyébként három csillagos lenne.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

csutkababaa

2018. augusztus 9.

Imádom ezt a highlightert. Nagyon sok high end highlighterem van (huda, laura mercier..). De ez az egyik kedvencem gyönyörű a színe és nagyon sok bőrszínhez passzol.

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

vivuss87

2018. május 25.

Alig vártam már, hogy ezt a kis csodát a kezemben tarthassam. Már a papírdoboza is mesés . Maga a highlighter nem túl kemény nem túl puha, valóban különleges. Nagyon nagyon minimálisan porol, szinte észrevétlenül. Gyönyörű arany színű. Egészen minimális mennyiséget felvéve is csodás fényt ad, ami tovább építhető a szemkiverős mennyiségig. Nagyon tetszik . Hatalmas mennyiség, sose fog elfogyni szerintem . Highlighter mániásoknak kötelező :)
Update: még mindig csodás. Azt kifelejtettem , hogy egy keményebb BH highlighter ecsettel, és a szuper puha RT ecsetemmel is csodásan fel tudom vinni. Ezért sem értem pl Kathleen videóját sem, ahol ott nyomizik vele , elképzelhető hogy egyes szériák keményebbek lettek??

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

svivko

2018. április 25.

12 850Ft-os áron sikerült beszereznem Beautysale Edittől.
Szerintem túlpréselték, amikor ezt a gyönyörű hullám effektet nyomták bele.
Talán a fent feltüntetett 7200 Ft-os árát megérné. Láttam, hogy trükközni kell a felvitelnél pufibb ecsetekket, de nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet se azzal, se fan ecsettel, sem pedig arcpermetesett felülettel. Semmi extra. Csak egy mikrocsillámos highlight. Fogalmam sincs, hogy azt a tükörfény milyen fénybeállításokkal vagy effektekkel sikerül elérniuk, de én inkább maradtam a négyes kiszerelésű highligh palettáiknál meg a Nicole highlight vagy Mac Flash & awe palinál, attól mindig leesik az állam, ga meglátom a tükörben ahogy világítok néha. Ezzel 5 centi közelről sem találtam azt, amit vártam tőle.
Szerintem ez azoknak jó választás akik 1) gyűjtők, vagy csípik Amrezyt vagy 2) nincs extra elvárásuk egy highlighttól, szeretik, hogy univerzális és bármilyen sminkhez illik, és láthatatlan eredményt is el lehet vele érni tök sok pénzért. :D
Csomagolás és marketing on top, egyébként meh.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

12 850Ft-os áron sikerült beszereznem Beautysale Edittől.
Szerintem túlpréselték, amikor ezt a gyönyörű hullám effektet nyomták bele.
Csomagolás és marketing on top, egyébként meh.

alongo0716

2018. április 20.

Szép szép..DE.
Tudom-tudom szörnyű vagyok...
Nem estem hanyatt tőle sajnos.Pedig szerettem volna szeretni,szeretném szeretni!
Inkább úgy jellemezném,hogy nekem nem igazán jött be.Mindamellett hogy egy szuper minőségű darabról beszélünk.Tartós,extra fényes,gyönyörű csomagolás.Minden ami kell egy minőségi/luxus highlighterhez.
Az állaga afféle hibrid textúra.Laura Geller gilded honey-hoz nagyon hasonló.Akinek volt dolga vele, gondolom érti mire gondolok.Azaz nem igazán krémes,de nem is kemény.Nem tudom másképp megfogalmazni.Érdekes az biztos.
Számomra az a jó highlighter,ami a napon sem csillog.És ezen sajnos mégha icurka picurkát is,de ott vannak a pici csillámok.És abszolut nem bőrrel eggybe olvadó hatás.Nagyon nem (számomra).
Pedig néztem vidikben,és elvoltam ájúlva.Alig vártam hogy kézhez kapjam.Tényleg az államat kellett felvenni a földről mikor kinyitottam.
Tényleg meseszép.
De az arcomon sajnos nem az a hatás köszönt vissza..:(
De ez csak az én meglátásom.Lehet hogy én vagyok az eggyetlen a földön,aki nem lett oda ezért a termékért.Én sajnálom ezt a legjobban!
Még próbálok barákozni vele,várni még egy picit hátha jobb véleményem lessz róla.
Mindenesetre aki sminkmániás,és gondolkodik rajta szerezze be,pláne ha az ilyen Jaclin H.tipusú makeup-okat szereti.
Nincs szivem 5 csillagnál kevesebbet adni.
Beauty.Sale.Blog-os Edittől sikerűlt egyebként beszereznem.
Biztosan kapható még.

alongo0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Szép szép..DE.
Tudom-tudom szörnyű vagyok...
Tényleg meseszép.
De az arcomon sajnos nem az a hatás köszönt vissza..:(
Nincs szivem 5 csillagnál kevesebbet adni.
Beauty.Sale.Blog-os Edittől sikerűlt egyebként beszereznem.
Biztosan kapható még.

kdorci

2018. március 22.

Egyik legjobb döntésem volt megrendelni ezt a Gyönyörű fénye van. Ehhez hasonlót még nem láttam.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

szannamari85

2018. március 17.

Egy szóval: CSODA. Van néhány highendes highlighterem, de erre mondanám leginkább, hogy ez aztán valóban megéri az árát. Világos, hideg/semleges tónusú bőröm van, nem igazán szeretem az aranyos highlightereket, ettől is féltem, de swatchok alapján inkább tűnt hidegebb vagy semlegesebb aranynak, amit még talán magamon el is tudtam képzelni. 3 napja kaptam kézhez és azóta valódi szerelemmé nőtte ki magát... nem csillámos, tartós, egy csodás világos arany színt ad, hihetetlen jól mutat az én bőrszínemen is (és videók alapján a sötétebb bőrön is). Aki teheti rendelje meg amíg lehet, mert tényleg egy csoda kívülről és belülről is.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.