KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorinalang, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   $18
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Kétoldalú szemöldök ecset. Az egyik felén egy fésű található, a másik végén pedig egy szögletes végű, lapos ecset. Simán, és egyenletesen lehet vele dolgozni. Ideális utazáshoz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Enyke4

2017. szeptember 26.

Nagyon Jò ez az ecset. Szèpen fel lehet vinni vele a termèket. Ezelőtt egy Essence màrkàjú volt,az is Jò volt,de ezzel valahogy szebben meg tudom csinàlni a szemöldököm.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Maja92

2017. február 27.

Jó itt olvasni, hogy 2 év után is használható ez az ecset, mert én is nagyon megszerettem, már amikor először próbáltam lenyűgözött milyen precíz. Eddig csak szenvedtem a vastagabb szemöldök ecsetekkel, ezzel viszont hip-hop kész vagyok. :)

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

dorinalang

2017. január 25.

Elképesztően precízen lehet vele dolgozni, ennél jobb ecsettel még nem találkoztam.

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Szilva86

2017. január 11.

Már 2 éve napi használatban van. Hihetetlen precízen lehet vele dolgozni a kis ecset fejének köszönhetően. Több ecsetem is van szemöldökre, de ezt a trónra még egyiknek sem sikerült letaszítania.

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.