KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kaboo, az összetevőket feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

Hidratáló, teljes fedésű krém formula, szem alatti sötét karikákra, foltokra, bőrhibákra. Tartós és nem ül bele a finom vonalakba.

15 árnyalatban elérhető

Kaboo

2018. április 16.

Meglepődtem, hogy még csak fel sem volt töltve.
Amikor megvettem félre tettem, valahogy fura volt az illata az állaga ráadásul olyan tunkolós aztán elfogyott minden korrektorom és hozza nyúltam. És nagyon bejött nem is értem mert dobtam félre.
Kemény igényes műanyag tegely.
Tempera szaga van😲 de nem irritalta a szemem és nem is zavar
Iszonyat sűrű. Döbbenet. De csodasan el lehet dolgozni. Amíg nem fixalom puderrel össze is gyűlik de puderrel meg sem moccan.
Totálisan fed tényleg! Abszolút elfedi a sötét karikakat.
Számtalan korrekt őrt próbáltam nem szarit címszó alatt, haat szoszo. Viszont ő tényleg nem szárított. Megérdemli az öt csillagot. És nagyon nagyon világos színben is van👍

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Meglepődtem, hogy még csak fel sem volt töltve.
Kemény igényes műanyag tegely.
Tempera szaga van😲 de nem irritalta a szemem és nem is zavar
Totálisan fed tényleg! Abszolút elfedi a sötét karikakat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!