KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   €55.60   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   €55.60
Kiszerelés:   14 x 0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

cherry19

2017. október 20.

Még januárban vettem, miután sikeresen abszolváltam az élettan vizsgám mondván na, most aztán kiérdemeltem magamnak :D
Amikor minimális időm van a sminkemre mindig érte nyúlok, mert tudom, sosem hagyna cserben. Szinte önmagukat satírozzák a színek, ahogy felviszem őket.
Realgar, Cyprus Umber és Golden Ochre nekem naggyon porol, de nem rovom fel neki, csak sajnálom elpazarolni azt a pigmentet is.
Valamiért nem tudom teljesen kihasználni, úgy érzem.
A Golden Ochre-t, Antique Bronze-t, Cyprus Umber-t, Venetian Red-et nem tudnám megmondani mikor használtam utoljára, egyszerűen nem vonzanak valamiért.
Szerintem életem legkedvencebb árnyalata a Red Ochre, nagy a kísértés, hogy minden nap azt használjam.
Szeretem, hogy kiválóan együttműködnek a színek és nem kell másik palettához kapnom egy világos szemöldökcsont-árnyalatért vagy egy sötétebb barnáért, nekem nem hiányzik belőle semmi. Egyedül a Golden Ochre-t tartom kicsit feleslegesnek vagy csak nem fedeztem még fel, hogyan tudnám inkorporálni a sminkjeimbe.
Kicsit zavar ez a bársonyos külső bevonata, mert olyan könnyen piszkolódik és tisztítani is képtelenség, de a belbecs igazán kiemelkedő.
Szeretem és bárkinek jó szívvel ajánlom, aki szereti a melegebb és rózsásabb árnyalatokat.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Valamiért nem tudom teljesen kihasználni, úgy érzem.

Szixooo

2017. október 20.

Egy evet vartam hogy leuljon a hype es eldontsem, hogy tenyleg kell-e nekem. A Subculture-rel egyutt vettem meg. Kulonbozoek, de nagyon szeretem mindkettot. Elso hasznalat alkalmaval a Modern Renaissance annyira nem nyugozott le mint vartam, de napkozben azon kaptam magam, hogy tobbszor is a sminkemben gyonyorkodom - ez jo jel :) Aztan a tovabbi hasznalatok soran 'hozzam nott', mindig szep vele az eredmeny. A szinek harmonizalnak, szepen ossze lehet oket dolgozni es tartosak. A festekek poroznak bizonyos ecsetekkel, de viseles kozben sose potyognak. A szinek a nap vegen is elenkek. Orulok, hogy megvettem. Vermeer, Buon Fresco, Red Ochre, Warm Taupe es Cyprus Umber az aktualis kedvenceim :)

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Klaudia0212

2017. október 12.

Egyszerűen imádom! Csodálatos paletta, gyönyörű színek, nagyon pigmentált, nagyon könnyen lehet vele dolgozni és iszonyatosan kihasználható! Nálam jelenleg a legnagyobb kedvenc. Öröm kinyitni! Plusz pozitívum, hogy abszolút használható az ecsetke ami benne van ! :)

Klaudia0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Sokáig gondolkoztam, hogy megéri e az árát de amint kiynitottam egészen biztos voltam benne, hogy ez a tökéletes sminkpaletta! Minden smink imádónak bátran ajánlom!! Tökéletes minőség, tökéletes színek.

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

BeautyBayrol rendeltem szulinapomra magamtol magamnak ajandek volt.
Abszolut a kedvenc palettam. Eskuvore illetve fotozasra sminkelek es ketsegtelenul minden korulmenyek kozott megallja a helyet. Minden szin borzasztoan pigmentalt, gyonyoruen vannak osszevalogatva az arnyalatok. Nagyon jol kihasznalhato paletta ugyanis sok fele komplett sminket lehet elkesziteni a paletta segitsegevel. Nagyon tartos. Ami hatranya van, hogy egy kicsit porzik ami miatt faj a szivem de mivel nagyon pigmentalt nem kell benne placsmagolni hanem csak hozzaerinteni is eleg az ecsetet. Gyonyoru szep paletta kivulrol, bellulrol. Barki aki gondolkodik rajta, hogy beszerezz e ezt a palettat teljes szivvel ajanlani tudom!
Szamomra nagyon jo vasar volt!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

BeautyBayrol rendeltem szulinapomra magamtol magamnak ajandek volt.
Szamomra nagyon jo vasar volt!

bfly99

2017. szeptember 23.

A LEGJOBB PALETTA EVER! Erősen pigmentált és tartósabb, krémesebb, mint bármelyik másik paletta. Más high end márkát is leköröz a tartósságával. Kissé porzik, ez számomra meglepő tulajdonsága, így csak nagyon-nagyon óvatosan szoktam belemártani az ecsetem ebbe a csodaszerbe. Ez tényleg nem olyan, mint bármelyik gagyi drogériás guano, nagyon érzékeny a kicsike! :D Nem értem, miért piszkálták evégett oly sokan a Subculture palettát, miközben ez is porzik, akár a falu határában kóricáló IFA. Na, de semmi nem tökéletes, úgy ez a termék sem. Viszont VÉGRE valahára van egy olyan produktum, amely abszolút felér a körülötte élő hype hatásához és nem okoz csalódást. Minél régebb óta birtoklom, annál inkább rájövök, hogy párját ritkítóan innovatív a formulája és a minősége.

bfly99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

bognarfanni

2017. szeptember 22.

Engem is elkapott a paletta körüli őrület és megrendeltem magamnak. A minősége a terméknek szerintem szuper, de rá kellett jönnöm hiába van telis tele csodás színekkel, én nem használom ki nagy részét a palettának, de hát ez nem a termék hibája:) Szóval nálam is öt csillag! :)

bognarfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Milaa

2017. szeptember 8.

Csodaszép csomagolás, bár zárójelben megjegyzem, hogy könnyen koszolódik. Gyönyörű színek, elsősorban az vonzott a palettában, hogy nagyon különleges érdekes színek lapulnak benne. Összehozható vele party és hétköznapi smink is. A minősége hibátlan, tartós és ami számomra még fontos, hogy nagyon durván pigmentált. Az ecsetének a pici vége nagyon puha, jól kihasználható, de a másik sajnos gagyi szúrós. Mindent összegezve az egyik kedvenc palettám lett.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Imádom! Kék és zöld szemhez szerintem must have! nincs olyan nap, hogy ne használnám az arany színt akár a szemzugomba vagy csak a szemhéjam közepére, még akkor is ha amúgy csak szempillaspirált használok aznap. A minőség egyszerűen hibátlan, krémes, NAGYON ERŐSEN PIGMENTÁLT!, nagyon jól eloszlatható a színek csodásak, imádom imádom imádom, nem bántam meg hogy ennyi pénzt elköltöttem rá. Már fél éve megvan, de annyira kevés kell belőle, hogy olyan mintha még nem is használtam volna.

lizanagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Lencseee

2017. szeptember 4.

Nekem ez még mindig nem az álom palettám, de örülök, hogy megvan:-) A hasonló színárnyalatokból mindig van belőle matt és szaténfényű, ami nagyon tetszik. A pigmentáltság azt hiszem mindenek felett áll, és ragaszkodik is, mint a kismaki az anyukájához. Az egyes színek minősége nem hullámzó, mindegyik - legalábbis az én palettámban - ugyanazt a magas minőséget képviseli. Talán tényleg a kék-zöld szeműeknek lehet ez alappaletta...de én a barna szemre még keresem az igazit:-) Azonban vitathatatlan ezenkívüll minden szép és jó, amit leírtak előttem. ...kicsit azért porol...(ennyi pénzért azért ezt sem kellene)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.