KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

greta333

2018. július 7.

Jaj annyira nagyon akartam szeretni, de egyszerűen ez nem az én világom. Először is én jobban szeretem a hideg tónusú szemhéjpúdereket. De ez mellékes tényező, szívesen kísérletezgetek mindennel. Csomagolása szép, de nagyon könnyen koszolódik, van tükör, szuper. Ecset egyik fele puha es egész jól használható, satírozós vége számomra használhatatlan,túl kemények a szálak és hullik is. A paletta felét szoktam csak használni, ami nem túl jó arány. Buon fresco, Warm taupe es cyprus umber valamiért nem akarnak működni a szemhéjamon, nem tudom egyenletesen elsatírozni őket. Pedig ezek a színek nagyon tetszenének. Tempera, Golden ochre, Raw sienna es Burt orange jól működnek, semmi kivetnivalót nem találok bennük azon kívül, hogy nagyon porolnak és gyorsan fogynak. Alig használtam ezt a palettát, de már úgy néz ki, mintha mindennap ezt használnám hónapok óta. 2 színt leszámítva a többi szín annyira engem nem izgat, azokat nem is nagyon használtam. Talán Antique Bronze-t használtam, szép szín, de nehéz elsatírozni a széleknél. És akkor az a bizonyos 2 szín:Vermeer és Primavera. Konkrétan annyira imádom és csodálom őket, hogy csak ezért a 2 színért megtartottam az egész palettát. Csodálatos formula! Annyira puha, finom, pigmentált... Szemhéjon csodálatosan mutatnak, fényesek, gyönyörű. Valószínűleg nem fogom újravásárolni ezt a palettát. Ha Vermeer és Primavera elfogynak, nagyon fogok sírni, de a paletta megy a kukába. Talán vermeert megveszem single-ként.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

mscintia

2018. július 1.

Engem is elért az ABH láz, így tartásomat feladva beadtam a derekamat, s megrendeltem. Hófehérke -típus vagyok, szóval inkább a natúr színeket részesítem előnyben, de ebben a palettában is jócskán akad olyan bogyós szín, ami kiemeli a zöld szememet. Szép színek találhatóak benne, elégedett vagyok, minden stílushoz találok megfelelőt. A pigmentáltságra panaszt nem tehetek, nagyon erősek ezek a színek! Ellentétben a Subculture-ral, biztos vagyok benne, hogy jó barátok leszünk. :)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Barby15

2018. június 18.

Életem legjobb beruházása volt.Brutál pigmentált , emiatt kicsit porzik.A színek valami csodálatosak❤.Nagyon tartósak,de tényleg .Micellás vízzel is vagy kétszer át kell mosni mert nem akar lejönni....ezenkívül le swatcholtam a karomon 3 sötétebb színt. Utánna lemostam de még azért latszott, és nagy meglepetésemre még 3 nap után is látszódtak halványan a swatchok, ami szerintem egy por állagú terméktől nagy dolognak számít.Nagyon könnyen satírozhatóak...egyszerűen élmény velük dolgozni❤❤❤

Barby15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Amikor Franciaországban töltöttem egy szemeszter, tudtam, hogy be akarok ruházni valamilyen minőségi sephorás cuccra (aztán több, mint egy lett belőle), és ezt választottam. Csodálatos színek vannak benne, nagyon jó minőségű, nagyon megéri az árát. Nem sokkal utána jött be a francia sephorákba a subculture is, emiatt azt is megvettem, és nagyon szeretem együtt is használni a kettőt.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Szlilla19

2018. május 26.

Szerelmem, szívem csücske, amitől soha sem válnék meg. A testvéreivel együtt vettem meg, és milyen jól tettem. Nem lehet róla rosszat mondani. Mindenkinek alap.

Szlilla19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Andzsella

2018. április 18.

Nikitől rendeltem, nagyon köszönöm neki :) Imádom. A leggyönyörűbb palettám, a Huda Desert Dusk és a theBalm Nude Tude mellett :) Én a burgundy színeket preferálom, ezért ez a nekem való paletta. Visszafogottól, a nagyon brutálig minden sminket el tudsz vele készíteni. Pigmentált, tartós színek, ahogy Hudánál is. Mind Anastasia és mind Huda mindig remek munkát végeznek a team-jükkel :) megéri az árát, még mindig el sem hiszem, hogy ez a paletta az én tulajdonomban van.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Tindelou

2018. április 10.

Tartós pigmentaltak a színek, a világos szín a belső szemzugban még a nap végén is fennmarad. Pillanatok alatt összesatirozható. Csodás.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

balvenie

2018. március 20.

Újat nem igazán fogok tudni mondani, csatlakozom az előttem írókhoz, ez egy eléggé drága paletta, de igazán megéri a pénzét. Csodálatosak a színek, szuperpigmentáltak, egy álom velük sminkelni. Akinek van lehetősége, és tetszik neki ez a paletta, mindenképpen próbálja ki.

balvenie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

marcsi12

2018. március 17.

Kedvenc palettám. Tudni kell vele bánni, mint ahogy a többi Anastasia palettával is. Gyönyörű szinek, pigmentált, jól satírozható.Gyönyörű csomagolás.

marcsi12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Andeleira

2018. március 16.

Na jó hát én eldobom az agyam ettől a palettától!!:D Ha választanom kéne,hogy egész életemben csak egy palettát választhatnék akkor az ez lenne,az tuti!:D
Pigmentált,jól satírozható,tartós,gyönyörű színek,natúr sminkhez és buli sminkhez is tökéletes.Kérdezem én,hogy KELL ENNÉL TÖBB? A csomagolásáról meg már ne is beszéljünk. CSODÁS!
Egy szó mint száz,csak ajánlani tudom!!! :))

Andeleira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Egy szó mint száz,csak ajánlani tudom!!! :))

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.