KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   €55.60   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   €55.60
Kiszerelés:   14 x 0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

AthenA

2018. január 11.

Meglepően sokat gondolkodtam rajta mielőtt megvettem, féltem hogy nem fogom kihasználni. Tévedtem: tízből nyolcszor ehhez nyúlok (nem csak reggel, akár este, erősebb sminkhez is). Szuper a pigmentáltsága, a világosabb színek meg annyira puhák hogy ujjal is fel lehet vinni, pár mozdulattal meg össze is satírozható a mélyítővel.
Internet is tele van sminkötlettel ami csupán ebből a palettából kihozható.

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Internet is tele van sminkötlettel ami csupán ebből a palettából kihozható.

braram

2018. január 11.

Bárcsak minden paletta ilyen minőségű lenne! :) A pigmentáltsága lenyűgöző, tényleg inkább arra kell figyelni, hogy az ecsetre nehogy túl sok festéket vigyünk fel, hiszen egy kicsi is elég. Könnyedén satírozható, tartós, a színek pigmentáltsága azonos, az ecsete is kiválóan használható. Kedvenc!

braram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

zsoltisanta

2017. december 30.

Első Anastasia palettám volt és eszméletlenül beleszerettem! A formula eszméletlen, a pigmentáltság szintén, egyetlen hátránya, hogy kicsit porzik, de számomra ez inkább minőséget jelent, hiszen cserébe a pigment és az eldolgozhatóság csodálatos. A színek harmóniája tökéletes mindennapokra és alkalmakra is. Mindenképpen megéri az árát!

zsoltisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

barbee0906

2017. december 21.

teljesen megéri az árát! amióta megvettem, azóta nehéz letennem, szinte minden nap ezt használom.

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Anheszenamon

2017. december 16.

Hónapokig hezitáltam, hogy megvegyem e ezt a palettát vagy ne. Amikor először megláttam, valahogy nem nyűgöztek le a színek, elképzeltem magamon és úgy találtam, hogy nem állnának jól nekem. Aztán persze nem hagyta nyugodni a fantáziámat és végül megrendeltem. Persze én is olvastam, hogy milyen hiperszuper pigmentált és ohh meg áhh, tökéletes paletta és hasonlók. Aztán amikor megérkezett azonnal nekiestem és készítettem magamnak egy sminket. És úristen! Tényleg nagyon pigmentált, borzasztóan óvatosan kell vele bánni, elég egy kicsit hozzáérinteni az ecsetet mert különben könnyen túlsminkelhetünk. A színek tényleg fantasztikusan pigmentáltak, már-már krémesek. Csodaszép sminkeket lehet készíteni a palettával és egy álom a satírozhatóságuk: pár ecsetvonás és kész is. Az ára kissé húzós de egy sminkőrültnek évekre szóló beruházás, amit biztosan nem fog megbánni. Ja, és jól állnak a színei rajtam is :)

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

whitemerci

2017. november 26.

A limitált kiadású Mario palettára szerettem volna szert tenni, de sajnos nem sikerült. Ez a paletta sokáig nem izgatott, majd élőben látva kissé másképp hatott, így beszereztem. Azóta sem bántam meg, mert a neten többségben látható erőteljes sminkeken kívül, egészen szolid, elegáns, hétköznapi és mégis rafinált sminket is lehet vele kreálni, csak tudás, ízlés, és fantázia kérdése :). A paletta pigmentáltsága nagyon erőteljes, a textúrája krémes, de mégis poros, ezért finom ecsetkezelést és használatot igényel. A felületet megérintve, a felesleget az ecsetről leütögetve szépen lehet vele dolgozni, jól építhető. Néhány szín eldolgozása kissé nehézkes, szemfesték bázis használatával ez javítható, sőt én mindenképp javasolnék bázist használni alatta, mert tartósabbá is teszi a sminket. "Hő hatására" (kézfej bőrén kicsit satírozva, ezáltal melegítve), a meleg bőrrel érintkezve is kezelhetőbbé válik, bár ezt inkább a Subculture palettánál kell jobban érvényesíteni. Összességében ez egy jól kihasználható, minőségi, szép paletta.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Szixooo

2017. október 27.

Egy evet vartam hogy leuljon a hype es eldontsem, hogy tenyleg kell-e nekem. A Subculture-rel egyutt vettem meg. Kulonbozoek, de nagyon szeretem mindkettot. Elso hasznalat alkalmaval a Modern Renaissance annyira nem nyugozott le mint vartam, de napkozben azon kaptam magam, hogy tobbszor is a sminkemben gyonyorkodom - ez jo jel :) Aztan a tovabbi hasznalatok soran 'hozzam nott', mindig szep vele az eredmeny. A szinek harmonizalnak, szepen ossze lehet oket dolgozni es tartosak. A festekek poroznak bizonyos ecsetekkel, de viseles kozben sose potyognak. A szinek a nap vegen is elenkek. Orulok, hogy megvettem. Vermeer, Buon Fresco, Red Ochre, Warm Taupe es Cyprus Umber az aktualis kedvenceim :)

UPDATE: A bogyo szinek (Love Letter es Venetian Red) hajlamosak felvitel utan ket oran belul kicsit vesziteni intenzitasukbol. Meg lehet roluk egyertelmuen mondani, hogy milyen szinek voltak felvitelkor, de mar nem olyan vibraloak, kicsit 'laposabbak'. Az eredmeny meg igy is szep, de aki nagyon intenziven szeretne ezt a ket szint, annak lehet kicsit csalodas lesz. Ujrafelvitel megoldja a problemat, mert ezeket a festekeket nagyon szepen lehet retegezni - illetve az is segit, ha nem nude, hanem szines alapra vannak epitve (pl. egy hasonlo szinu ruzs is megteszi).

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

cherry19

2017. október 20.

Még januárban vettem, miután sikeresen abszolváltam az élettan vizsgám mondván na, most aztán kiérdemeltem magamnak :D
Amikor minimális időm van a sminkemre mindig érte nyúlok, mert tudom, sosem hagyna cserben. Szinte önmagukat satírozzák a színek, ahogy felviszem őket.
Realgar, Cyprus Umber és Golden Ochre nekem naggyon porol, de nem rovom fel neki, csak sajnálom elpazarolni azt a pigmentet is.
Valamiért nem tudom teljesen kihasználni, úgy érzem.
A Golden Ochre-t, Antique Bronze-t, Cyprus Umber-t, Venetian Red-et nem tudnám megmondani mikor használtam utoljára, egyszerűen nem vonzanak valamiért.
Szerintem életem legkedvencebb árnyalata a Red Ochre, nagy a kísértés, hogy minden nap azt használjam.
Szeretem, hogy kiválóan együttműködnek a színek és nem kell másik palettához kapnom egy világos szemöldökcsont-árnyalatért vagy egy sötétebb barnáért, nekem nem hiányzik belőle semmi. Egyedül a Golden Ochre-t tartom kicsit feleslegesnek vagy csak nem fedeztem még fel, hogyan tudnám inkorporálni a sminkjeimbe.
Kicsit zavar ez a bársonyos külső bevonata, mert olyan könnyen piszkolódik és tisztítani is képtelenség, de a belbecs igazán kiemelkedő.
Szeretem és bárkinek jó szívvel ajánlom, aki szereti a melegebb és rózsásabb árnyalatokat.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Valamiért nem tudom teljesen kihasználni, úgy érzem.

Klaudia0212

2017. október 12.

Egyszerűen imádom! Csodálatos paletta, gyönyörű színek, nagyon pigmentált, nagyon könnyen lehet vele dolgozni és iszonyatosan kihasználható! Nálam jelenleg a legnagyobb kedvenc. Öröm kinyitni! Plusz pozitívum, hogy abszolút használható az ecsetke ami benne van ! :)

Klaudia0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Sokáig gondolkoztam, hogy megéri e az árát de amint kiynitottam egészen biztos voltam benne, hogy ez a tökéletes sminkpaletta! Minden smink imádónak bátran ajánlom!! Tökéletes minőség, tökéletes színek.

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.