KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $49.70   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillla31, az összetevőket feltöltötte: Moefoe, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   $49.70
Lelőhely:   online külföldről

14 extra pigmentált színt tartalmazó paletta matt és metál finishben. Full pigment és könnyen eldolgozható formula. 14 különböző szín ultra matt, duo chrome és fényes finish-sel

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Egyszerűen imádom, a kedvenc palettám az összes közül. Ennek van a legszebb színválasztéka, ami valaha láttam, nagyon őszies, de vidám tavaszi/nyári sminkekre is tökéletes. Szeretem, hogy majdnem az összes szín matt, a csillogósak pedig nagyon különlegesek. A sötétebb színekkel kicsit óvatosabban kell bánni, és inkább óvatosan, fokozatosan építeni de nekem ez kb minden sötét színnel így van, bármilyen palettánál. Szerintem ezzel szerettem meg igazán a színes sminket.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

kovexti

2018. június 7.

Update: továbbra is 5 csillag, de nekem két szín egyszerűen nem működik: cube és electric. Nem tudom mi lehet a baj, de egyszerűen állaguk mint a gyurma, nagyon nehezen veszem fel ecsettel (és ujjal is) és még nehezebben sikerül a szememre varázsolni. De alapvetően nem ezek miatt vettem a palettát, tehát annyira nem bánom. Szerintem a csillámos mivoltuk az oka, mert az adorn is kicsit furábban viselkedik a matt színekhez képest, de azzal sokkal egyszerűbb a dolgom még ennek ellenére is.

Félve vettem meg én is a vélemények, videók után, de annyira gyönyörű színek vannak benne, hogy nem tudtam lemondani róla. És milyen jól tettem, el vagyok ájulva tőle :) nekem nem porol olyan vészesen, csak óvatosan kell használni, a megfelelő ecsetekkel (én az olcsóbb darabjaimmal nem is merem használni, sőt direkt emellé vettem egy Sigma e40-t) nem foltosodnak a színek ha építgetjük, viszont teljesen más dimenziója lesz úgy egy-egy árnyalatnak. Megijedtem először, hogy ezek annyira őszi színek, hogy októberig akár be is rakhatom a fiókba, de azóta sikerült rendesen felfedezni és hétköznapi sminket is tudok alkotni vele. 5 csillag, és soha többé nem akarok drogériás palettákat! (A többi ABH palettát viszont annál inkább)

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Szlilla19

2018. május 26.

Eleinte féltem megrendelni, ugyanis nagyon sok rosszat mondtak róla. A színek valami fantasztikusak, nagyon könnyű eldolgozni, és pigmentáltak.

Szlilla19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Amadea

2018. március 24.

Sokáig haboztam, megrendeljem-e, de a biztató vélemények és a gyönyörű színek végül győztek a habozásom felett, pedig úgy féltem ettől a palettától, mint a tűztől, ami tkp. nevetséges, hiszen ez csak szemfesték, nem fog sminkeskommandó bemasírozni a fürdőszobámba, ha nem sikerül elsőre lélegzetelállító festményt alkotnom vele.
Alaposan fel voltam készülve (főleg lelkileg), de nem harap. A többi palettámmal se úgy bánok, mint egy vadállat, megszoktam, hogy elég finoman hozzájuk érinteni az ecsetek hegyét, nem kell tunkolni vagy ilyesmi. A sötét színek tényleg porolnak egy kicsit, de van olyan, ami egyáltalán nem (Edge), pedig már heccből is kipróbáltam, mi történik erősebb nyomásra. Semmi. A csillogó színekbe egyenesen szerelmes vagyok; a Cube fehérnek tűnik, de gyönyörű, irizáló rózsaszín színe van, ha meg az Electricet felütögetjük a zöld (Axis, Untamed) színekre, olyan csodálatos, éteri tündérfény lesz az eredménye, hogy Photoshoppal nem lehet szebbet összehozni.
A taupe-os Mercuryra haragszom egy kicsit, nekem ő a legrakoncátlanabb, de lehet, hogy én vagyok a béna. Tökéletes lenne a mélyítővonalba, de hiába a szemhéjpúder alap és az arra rátapogatott semleges szemhéjpúder, az egyik szemhéjamon brutál foltos és egyenetlen lett elsőre, pedig nagyon finoman érintettem bele az ecsetet és leütögettem a felesleget (ahogy egyébként is szoktam).
Még nem készítettem sok sminket ezzel a palettával, mert tényleg nem a reggeli rohanás barátja - tegnap reggel maszatoltam vele, hogy ünnepélyesen tudjam átvenni @whitemercitől a megvett rúzst, aminek az lett a vége, hogy futás közben is tesztelhettem az új bokacsizmám -, de nekem egy új (veszélyes, de izgalmas:D) dimenzió a szempingálásban. Az efféle sok, de egymással keresztbe-kasul harmonizáló színekkel bíró paletták a kedvenceim, amelyekben néhány bézses-barna szín mellé bevágnak kettő darab izgalmasabbat, azoktól bedurcizom (tegye fel a kezét, akinek csak egy palettában vannak ilyen alapszínei).

Nem mondhatnám, hogy high-end alappal használtam volna (Rdel Young), de szó szerint egész nap a helyén maradt, reggel fél kilenctől este kilencig. Rengeteget mászkáltam, rohantam, utána este jött egy másfél órás edzés és egy majdnem tízperces szaunázás, majd zuhany. Meg se moccant, nem kopott, nem hiányzott kis csíkokban. Nem folyt le a szemem alá, pedig a szemhéjamra használt színekkel húztam ki az alsó pillasort is.
Különféle (ami a kezembe akadt) ecseteket használtam hozzá, mondjuk, jó sokat megevett: volt Zoeva (természetes szőr), RT, Essence (szintetikusak). Eddig nem derült ki, hogy melyik ecsetet szereti jobban, de ehhez lehet, hogy több használat kell, majd update-elek, ha szükséges.

Az viszont csúnya dolog egy ilyen drága terméknél, hogy a hozzá adott ecsetet Kínában gyártották, de emiatt nem vonok le pontot.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

tika

2018. március 5.

Külföldi influencerek nagyon lehúzták ezt a palettát, de nem voltam hajlandó lemondani róla. Szépen kivártam egy Beauty Bay-es akciót, hahaha. Így €32.70-ért nagyon boldogan csaptam le rá. Extra pigmentált színek, persze hogy porol hogyha egy kemény ecsettel összebarmolja az ember, hogy szemléltesse hogy mennyire szar. Hát nem az! Az ecsetet hozzáérinted a színhez, az állati szőr ecsetre már rá is tapadtak a pigmentek. Óvatosan, finoman kell szeretgetni és akkor gyönyörű eredménnyel hálálja meg. Sok YouTuber mert fröcsögjön amit akar... Ebből is látszik, hogy nem kell mindent elhinni amit állítanak.

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

whitemerci

2017. november 26.

Gyönyörű, erőteljes, őszi színeket felvonultató paletta, amit vagy csak imádni vagy csak utálni lehet, köztes állapot nincs. Ennek a palettának a használatához már tudás kell, nem csak fantázia és jó ízlés, kezdőknek egyáltalán nem ajánlanám. Többségben matt színeket tartalmaz, 3 csillogó színnel kiegészítve. A pigmentáltsága TÖKÉLETES, sok palettát használtam már, de ez a legintenzívebben, legjobban pigmentált eddig mind közül. Éppen ezért, és mert némelyeik szín eléggé poros, nagyon-nagyon finom ecsethasználatra van szükség. Ez azt jelenti, hogy elég hozzáérínteni az ecsetet, a felesleget lerázni, és szépen kis mennyiségben építgetve felvinni a színeket. A sötét színekre ez különösen igaz. Mindig úgy építsük fel a színeket, soha ne egyből sötét színnel kezdjük, mert foltos maradhat eldolgozásnál. Ehhez a palettához kötelező a jó, nem ragacsos vagy krémes állagú szemfesték bázis használata, nélküle neki se álljunk. Reggeli gyors sminket ezzel soha, a textúrának idő kell, hogy felmelegedjen, ezáltal könnyebben eldolgozhatóvá válik, akár kézfejen is melegíthetjük picit. A csillogó színeket ujjbeggyel, vagy fixáló spray használatával tudjuk intenzívebbé, és tartósabbá tenni. Idő, tudás, rutin, és munkaigényes paletta, de annál szebb végeredményt kapunk.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Reni39946

2017. november 15.

Mivel a Modern Renaissance számomra a nagy kedvenc, sokat vacilláltam, hogy bevállaljam, vagy sem ezt a palettát. Nem a színek, mindinkább a megosztó vélemények miatt voltam kicsit bizonytalan. De aztán azért szereztem mégis meg, mert annyira vágytam rá, hogy végső elhatározásomban a negatív kommentek se ingattak meg. Első használat után látszik, hogy icipicit porolósabb, mint a nagytesó, de egyáltalá nem vészes és korántsem olyan gáz, ahogy egyes bloggerek és vloggerek beállították. A színek jól és könnyen stírozhatóak, minimális mennyiség is elég ahhoz, hogy intenzív legyen a hatása. A színek gyönyörűek. Jó vásárnak tartom és máris a top 5 palettához tartozik nálam.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

fanniblue

2017. november 1.

Itt is vagyok a véleményemmel. :)
Nekem ez a paletta az elsőszámú kedvencemmé vált, mióta megvettem. Nagyon szeretem az őszies matt színeket, hasonló ízléssel rendelkező beautymániásoknak ideális ez a darab. Kiemelkedően pigmentáltak a színek, mind a matt, mind a csillogós vonalon. Teljesen jól eldolgozgatóak, felvitel közben nálam nem potyogott, porolt egyik sem. A két csillogó színt ujjal lehet szerintem a legjobban felvinni. A matt színekhez és változó ecseteket használtam, egyikkel se volt gond. Rendkívül tartós maradt a sminkem nap végére is.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Itt is vagyok a véleményemmel. :)

Szixooo

2017. október 10.

Nagyon szeretos :) Gyonyoru, eros szinek, a ket duochrome pedig nagyon kulonleges. Ok leginkabb topperkent valnak be, de onmagukban is szepek. Szerintem talan egy picivel tobbet porol, mint a Moder Renaissance, de egyaltalan nem veszes. Kis feju, tomott, feszes ecseteket hasznalok hozza. Picit beleerintem az ecsetet a festekbe, a kezfejemet keveropalettakent hasznalva finoman eloszlatom a festeket az ecset szalain, majd ugy viszem fel a szememre. Nekem ez valt be a legjobban, mert igy nem potyog es szepen satirozhato. Ahol intenzivebb szint szeretnek, oda kis feju lapos ecsetettel utogetem fel a festeket. Kicsit macerasabb vele sminkelni, igy rohanvast nem a legjobb valasztas. Viszont ha 10 perccel tobb all a rendelkezesemre, mint altalaban szukseges, akkor sima ugy. Tartossagaval nem volt baj, nap vegere is szep, intenziv maradt a smink. Alapnak attetszo puderrel fixalt mac paint potot hasznalok.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Milendoria

2017. október 2.

Ami fontos: a túlzott hiperventillálás ami a paletta körül zajlik, teljesen tökfelesleges. Az UD palettáim is porolnak ennyire, aztán ott mégsincs ekkora hiszti... Félve nyúltam hozzá először emiatt, de abszolút semmi okom a panaszra; az egyébként porolásra hajlamos ecseteim is finoman vették fel a színeket, alig egy-két pöttyöt maguk után hagyva. Brutálpigmentált színek, gyönyörű mind; tényleg tipikus őszi paletta. Nekem kicsit túl sok a matt, viszont a csillogósabb színek működnek topperként a mattokon, nagyon szépen mutatnak együtt - ráadásul olyan finom csillámok vannak bennük, hogy nem az öreges-nagymama hatást hozzák hanem azt az igazi ragyogást.
Amivel nekem bajom van, az a tartósság - tesztelem még, mert csak egyszer próbáltam, de a sima otthonüléstől pár óra alatt felkenődött a szemhéjam felső felére a festék fele, pedig jó alap volt alatta - ez nekem új. Elképzelhető hogy túl sokat tettem fel a festékekből, szóval jövök még updatelni, de ez eddig elég gyér; kár lenne érte.
Summa summárum: tudni kell bánni vele, de tényleg csak annyi a fontos hogy az ember ne pörgesse az ecsetet őrülten a pan-ek felett, és nem lesz semmi gond. Valamennyi lehulló szemcse előfordul, érdemes a szemsmink után alapozni, de nem rosszabb mint pl. az UD-k többsége. Én abszolút ajánlom, nem teljesen kezdő sminkmániásoknak nyugodt szívvel.

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!