KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anastasia Beverly Hills

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillla31, az összetevőket feltöltötte: Moefoe, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Ár:   $40
Lelőhely:   online külföldről

14 extra pigmentált színt tartalmazó paletta matt és metál finishben. Full pigment és könnyen eldolgozható formula. 14 különböző szín ultra matt, duo chrome és fényes finish-sel

KERESEM Anastasia Beverly Hills Subculture
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Lillla31
Állapot: Mindegy, Helyszín: Mindegy, fizetés: Mindeg,

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szixooo

2017. október 10.

Nagyon szeretos :) Gyonyoru, eros szinek, a ket duochrome pedig nagyon kulonleges. Ok leginkabb topperkent valnak be, de onmagukban is szepek. Szerintem talan egy picivel tobbet porol, mint a Moder Renaissance, de egyaltalan nem veszes. Kis feju, tomott, feszes ecseteket hasznalok hozza. Picit beleerintem az ecsetet a festekbe, a kezfejemet keveropalettakent hasznalva finoman eloszlatom a festeket az ecset szalain, majd ugy viszem fel a szememre. Nekem ez valt be a legjobban, mert igy nem potyog es szepen satirozhato. Ahol intenzivebb szint szeretnek, oda kis feju lapos ecsetettel utogetem fel a festeket. Kicsit macerasabb vele sminkelni, igy rohanvast nem a legjobb valasztas. Viszont ha 10 perccel tobb all a rendelkezesemre, mint altalaban szukseges, akkor sima ugy. Tartossagaval nem volt baj, nap vegere is szep, intenziv maradt a smink. Alapnak attetszo puderrel fixalt mac paint potot hasznalok.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Milendoria

2017. október 2.

Ami fontos: a túlzott hiperventillálás ami a paletta körül zajlik, teljesen tökfelesleges. Az UD palettáim is porolnak ennyire, aztán ott mégsincs ekkora hiszti... Félve nyúltam hozzá először emiatt, de abszolút semmi okom a panaszra; az egyébként porolásra hajlamos ecseteim is finoman vették fel a színeket, alig egy-két pöttyöt maguk után hagyva. Brutálpigmentált színek, gyönyörű mind; tényleg tipikus őszi paletta. Nekem kicsit túl sok a matt, viszont a csillogósabb színek működnek topperként a mattokon, nagyon szépen mutatnak együtt - ráadásul olyan finom csillámok vannak bennük, hogy nem az öreges-nagymama hatást hozzák hanem azt az igazi ragyogást.
Amivel nekem bajom van, az a tartósság - tesztelem még, mert csak egyszer próbáltam, de a sima otthonüléstől pár óra alatt felkenődött a szemhéjam felső felére a festék fele, pedig jó alap volt alatta - ez nekem új. Elképzelhető hogy túl sokat tettem fel a festékekből, szóval jövök még updatelni, de ez eddig elég gyér; kár lenne érte.
Summa summárum: tudni kell bánni vele, de tényleg csak annyi a fontos hogy az ember ne pörgesse az ecsetet őrülten a pan-ek felett, és nem lesz semmi gond. Valamennyi lehulló szemcse előfordul, érdemes a szemsmink után alapozni, de nem rosszabb mint pl. az UD-k többsége. Én abszolút ajánlom, nem teljesen kezdő sminkmániásoknak nyugodt szívvel.

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Nicool89

2017. augusztus 17.

Nem is értem ezt a felhajtást körülötte, ahogy egyes youtuberek szidják ezt a palettát. Extrém, brutálisan pigmentalt. Egy picit erintek bele az ecsettel, szinte bele se erek es mar a szememen is van. Van ugyan olyan jo, mint a MR testvére. Tökéletes színkombináció, főleg ősz télre. Brutális look okat lehet vele készíteni. Nagyon sokoldalú ez a paletta, azoknak akik szeretnek a színekkel játszani, kísérletezni. En imádom, csak ajanlani tudom, de nem kezdőknek. Nálam nem potyogott le használat közben. Tudni kell vele dolgozni, es nem sátorozni mint az orult, hanem a szemre utogeto mozdulatokkal felvinni, mint ahogy azt Anastasia is mondja. Örülök, hogy megvettem es nem adnám semmiért.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!