KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Andalou Naturals

Ár:   $10   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   178 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. február 9.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidánsokban és c-vitaminban gazdag tonik, mely segít megújítani és regenerálni a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tara95

2017. november 26.

Nagy erőkkel fújom az arcom a fürdőszobában a tonikkal. Dávid néz, nagyon röhög, majd kibukik belőle:
- Figyelj már, ekkora döglégy ellen semmi nem fog használni...

Azon kívül, hogy jó poén volt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kissé hűsítő érzést ad, gyönyörű az inci. Szérumnak se utolsó és alig fogy. Összetett a rutinom, de most nagyon szép az arcom, szépen hidratál.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

- Figyelj már, ekkora döglégy ellen semmi nem fog használni...

Lencseee

2017. augusztus 30.

Együtt használom a kis szérumával és beválik. Minden második nap ez az esti kombóm. Eleinte más termékekkel használtam őket, de pár használatot követően hatásosabbnak érezem így együtt. Engem kicsit zavar a totál klementines illata, meg tudnék nélküle lenni, és mivel nem andalous termékekkel kevésbé érzem hatékonynak, így nekem ez 4 csillag. (aki bőre érzékeny, annak egyáltalán nem ajánlom!)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zsofula

2017. július 3.

Egyik kedvenc tonikom, csak két-három fújás és kész.
A C vitamin tartalma miatt egy picit bizserget, de legalább érezni, hogy van benne hatóanyag.
A szérumokat és a krémeket is jól viseli magán.

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Egyik kedvenc tonikom, csak két-három fújás és kész.
A szérumokat és a krémeket is jól viseli magán.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

1 hete használom a terméket. Miután beszívja a bőröm, teljesen tisztának érzem az arcom. Eddig nem volt szerencsém a tonikokkal, ugyanis különösen odafigyelek az összetevő listára és a drogériások...hát.. enyhén szólva is tele vannak nyomja mindenféle sz*rral. Ez viszont tökéletes minden szempontból. Frissíti a bőröm és ápolja. Úgy látom,hogy jó sokáig elég lesz. Egy picit szárít,de melyik tonik nem? Na meg az illata,hhmm valóban mandarin illatú.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

betty23

2017. február 8.

1 hét használat után: Több mindent használtam már a márkától, szívesen kíséretezek más termékekkel. Már volt egy tonikom tőlük, de most erre esett a választásom. Hamar beszívódik, és szó szerint felfrissül a bőröm pár spriccelés után. Ohh, és isteni illata van, ez tényleg mandarin! Egyelőre pattanást nem okozott. Nem szárítja halálra az arcom, ez tényleg a koreai tonikokra hasonlít, mint előttem mondták. :) Érzékeny bőrre én nem ajánlanám, a nővéremnek csípte a bőrét.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Dius86

2015. december 17.

Nagyon finom az illata. Használat után tökéletesen tisztának és puhának érzem a bőröm.

Dius86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Ildie

2015. október 13.

Csodás összetevők, isteni a kiszerelés, pihepuha bőr. Nálunk (külföld) a páratartalom nagyon alacsony, így sorra veszem a fújkodós cuccokat, hátha télen nem fog foszlani a bőröm szegény. Van a tonik fogalma, amit a drogériából gondolunk, az a jó alkoholos, csípős cucc, meg van a koreai féle minden jóval tömött. Na ez a koreaira hasonlít.
2-3 spricc, és máris issza be a bőröm, érezhetően megnyugszik. A krémet nem váltja ki, de segít neki. Ja én nem megy pocsékba az anyagból, és nem is kell vattapanacs.
Azt nem állítom, hogy nem lehet nélküle élni, de zseniális találmány. Ha kiürül a flakon, akkor a már meglévő másik tonikomat fogom beleönteni.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Chootie

2015. augusztus 4.

Fantasztikusan frissíti a bőrömet és a lelkemet is a finom citrusos-zöld illatával. Vattakoronggal használom, szépen tisztítja a pórusokat. Az összetevői a márkától elvárhatóan nagyszerűek, mindenképpen csak ajánlani tudom!

Chootie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

rekag

2015. február 21.

Szuper tonik, külön piros pont a szórófejes kiszerelésért. Én arctisztítás után reggel és este 3-4x fújok belőle az arcomra. Gyorsan beszívódik, enyhén citrusos illata van. Az összetevői miatt felér egy szérummal is. Nagyon-nagyon gazdaságos, több mint egy hónap alatt talán ha a 10%-a fogyott el még csak. Az öntögetős tonikokat hajlamos az ember elpacsálni, de ezzel a szórófejjel nagyon sokat tudunk spórolni. Biztos hogy újravevős! :)

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/