KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Andalou Naturals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajformázók

Az Andalou Naturals Fruit Stem Cell Science javítja a hajhagymák állapotát a hosszú élettartam és vitalitás érdekében egészen a hajtövektől a hajszálak végéig. Közepesen erős tartást adó formula rugalmas állagot és vibráló ragyogást hagy maga után. Véd a sztatikusság ellen, pajzsot tart a nedvességgel szemben, a göndörödéssel és a szálló hajjal szemben. Gyorsan szárad. Minden hajtípushoz használható. Festett hajra is biztonságos. Nem hajtógázzal működik, pumpás kiszerelésű.

Nem tartalmaz GMO-t, kőolajszármazékot, phthalatest, szulfátot, szintetikus szinezéket, festékanyagot, triclosant, parabént, PEG-et, MEA-t, TEA-t, DEA-t.

Kellemes visszafogott citrusos illata van.

Ildie

2015. április 8.

Szeretem használni ezt a valamit, teljesen jól működik. Ezt nem hajtja gáz, ezért fura ahogy spiccelgetem, néla egy helyre több is megy, mint kellene. Ha többet sikerül fújni, attól nem lesz ragacsos, semmi para, egy kis pocsékolás, de mivel elég olcsón vettem, ezzel nincs bajom, majd megtanulom használni.
Jelenleg nővésben lévő hajam van, ami nem érte még el a vállamat. Szoktam fonogatni, csavartan oldalra tűzni, és erre kell a lakk, mivel összekötni nem tudom, hullámcsattal tűzöm le, de az önmagában a vékony szálú hajamba kevés. Szerintem medium tartást simán túlszárnyalja, tart, minhta betonból lenne a fonat. A sima vasalás, göndörításnél hajra fújva azért kicsit retrós, nem ragad, nem áll össze, de egy mai parabénnel meg minden szeméttel teli lakk azért hatásban jobb. Az a véleményem összességben, hogy a mindennapokra egy kivéló termék, ami nem roncsol, tart, nincs különösebb illata, de ha majd az Oscar kiosztóra kapok meghívót azért nem ezt fogom használni. Nálam simán 4 csillag felett van, remek termék remek áron. (akciosan 2000 forintnál olcsóbb volt)

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Biotin

Lásd denaturált alkohol.

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.