KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Andió

Ár:   490 Ft és 1090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.csatlos, Módosítva: 2017. május 16.

Ár:   490 Ft és 1090 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Andió aloe vera főbb gyógyító tulajdonságai:

• gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő;
  • bőrbetegségek esetén (pl. ekcéma) viszketést csillapítja;
  • bőrsérülések kezelésére is jó (horzsolás, napégés, akné, égési sebek, műtéti hegek, terhességi csíkok, bőrpír);
  • ízületekre is kedvezően hat;
  • narancsbőrt halványítja.

Krémmánia Kedvencek a -től
kriszti.csatlos

2017. június 9.

Hát, én azt hittem tényleg gélt veszek.. Ehelyett kaptam egy aloe vera illatú vizet. (Nyilván aloe vera teljesen, de másképp nem bírtam érzékeltetni az állagát.) Próbáltam hűtőbe is rakni, attól sem lesz gél. Kár. :( A többi termékével (olajok), meg vagyok elégedve, ezért 3*.

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.