KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Annemarie Börlind

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Samponok

Könnyű sampon akár mindennapos használatra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2016. július 17.

Khadival festem a hajam, így kizárólag szilikonmentes, lehetőleg natur sampon jöhet szóba. Sokfélét kipróbáltam, mindenképpen kímélő sampont kerestem. A Müllerben meg is vettem ezt a sampont. A leírása alapján ez valóban kíméletes lehet. (" Mindennapos használatra. Kíméletes tisztítás és gyengéd ápolás a láthatóan könnyed és selymes hajért. Gyermekek számára is ideális.)
Az összetevők pedig nagyon jónak tűntek. Szilikonmentes, szulfátmentes, meg "mindenmentes", ellenőrzött naturkozmetikum. Nem vártam semmi extrát, kábé, mint amit egy babasampontól várhatnék. Kicsit fel is készültem, hogy különösebb tartást nem ad, mondjuk ezt nem is ígéri.
A tapasztalatom: Jól habzik, jól tisztít, valóban kíméletes, az illata friss, kellemes, gyümölcsös-almás. Szárítás után nagyon jó tartású, rugalmas, fényes lett a hajam. (Balzsam nélkül!) Meglepően jó.
Most nem is hosszú a hajam, így az sem zavarna, ha gyakrabban kellene mosni. De még ezt sem mondhatom, mivel ugyanannyit bír, mint eddig. Nem szárít, nem zsírosít. Az ára, hát igen, az kicsit magas. 3000 Ft, de nekem megéri.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Thumpa

2016. július 12.

Sajnos elég drága, de ez az egyik legjobb sampon, ha nem a legjobb, amit valaha használtam. A hajam alapvetően elég egészséges, nem festem, de néha sütögetem, tupírozom, és esetenként megérzi a stresszt. Elfogyott a samponom, ezért gondoltam, újra körülnézek, és erre esett a választásom. Vettem mellé egy másik márka kondicionálójából kis zacsival, hogy ma extra treatment lesz, mert három nap alatt kétszer vasalózgattam, és úgy gondoltam, ez remek döntés is volt, mivel mosás után nagyon csikorgós lett a hajam a sampontól. Mire megszáradt azonban, csodásan szállós, selymes, puha, fényes lett, és semmi szükségem nem lett a hajmaszkra. Lehet, tényleg roncsolt hajon nem működik ilyen jól, vagy minimum kell mellé egy pakolás, de az én nagyjából egészséges hajam -ami viszont néha nem tűnt kellőképpen annak más biosamponokkal - csodás lett.

Thumpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Anii

2015. január 25.

Szeretem ezt a terméket, kislányom haját is mosom vele. Csikorgó tisztaság, lágyság, szép összetevők (aminosav, gyull.csökkentő anyagok)...mi kell még?

Anii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Betaine
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Forrás: ITT

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.