KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nemcsak tisztít, hanem a feszesítő hatású zsályavíznek köszönhetően frissít és erősít. Ideális kontaktlencsét viselő hölgyeknek is

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

deakreka

2016. október 5.

A szemceruzával együtt vettem. Nagyon ajánlotta az eladó hölgy. Érdekes vizes-zselés az állaga. Rögtön nem hozza le a sminket, többszörire igen. Illata nincs. Ár-érték arányban elég drága, viszont nem allergizál és natúr. Szemre ajánlják, de eléggé csíp. Nem biztos, hogy újra venném. Azóta már találtam sokkal jobbat!

deakreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

zsuzsoo001

2012. december 17.

Nekem minden sminklemosótól begyulladt a szemem amiket használtam (nivea, garnier, stella, avon, oriflame...stb.), de olyan szinten, hogy 1-2 használat után reggelre folyt a sárga genny a szememből. :/ Utána döntöttem úgy, hogy inkább veszek drágát, de az legyen normális. Nagyon bevált ez a termék, semmi baja a szememnek, még csak be sem pirosodik. :) A káros anyagoktól való mentessége pedig + piros pont. :) (Douglas-ban vettem, egyelőre máshol nem láttam. :) )

zsuzsoo001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Debbie

2012. április 6.

Az Alverde szemfestéklemosómat cseréltem le erre. Zongorázni lehet a különbséget. Mondjuk ez az árára is igaz :) Nekem is tökéletesen bevált. Nem csíp, és mindent lehoz különösebb erőlködés nélkül. 5*

Debbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 6.

Judiit

2012. február 20.

Nagyon jó. Nem irritálja a szemet. Könnyedén megbírkózik a vízálló sminkkel is. Emellett natúr termék is. Kell ennél több ? :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol