KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatkategória: fűszeres-fás

Fejjegyek: bergamott, zöld kardamom, rózsabors, elemi

Szívjegyek: üröm, bazsalikom, jázmin

Alapjegyek: vetiver, fás jegyek, vanília, pézsma

Joe38

2017. november 12.

Hát ilyen illattal már találkozni lehetett korábban más divatházak kiadásai között....
De hát ez elég sok Banderas parfümre elmondható...Talán 1-2 kivétel van a palettán, ami kifejezett egyediséggel rendelkezik!
Hát ez nem az.Viszont, ami negatívum az nagyjából ennyi és még talán az induló ára,ami üzletben 100 ml / 10 db ezres !!
Ez elég ijesztő volt számomra... :(
Ami nekem tetszett a Banderas illatokban korábban,hogy nyújtott egy minőségi feelinget,szépen hozva akár drágább divatházak
ismertebb illatainak hangulatát, viszont teljesen elérhető áron és jó erős közepes tartóssággal,hatósugárral....
Ez még a mai napig is így van ,de az árak valamiért nagyon elszabadultak!Most már megjelent webshopokban is és az induló árhoz képest
látványosan visszavettek a forgalmazók is!!Így már lényegesen szimpatikusabb köntösben mutatja magát! Most már tényleg van egy kis "titkos csábítás"! ;)
Az illat maga szépen hozza a kategóriáját.Egy füstös,fás illat remek tartóssággal!Engem emlékeztet a Zara Cédrusos parfümjére illetve vele
párhuzamosan hozza egy kicsit a Zirh Ikon füstösségét!A mostani ár/érték arány már lényegesen barátibb!!Ha megy ez még lejjebb is akkor megint bővült
egy egész jó "valahonnan ismerős" illattal a a drogériák parfümpolca, amit a jó öreg Banderas prezentált nekünk!!
Azért egy próba vásárlás előtt ajánlott az ismert üzletekben!!Nekem mondjuk bejön,de nem ez e kedvencem a Banderas illatok közül!

Joe38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Ez elég ijesztő volt számomra... :(

adrica

2017. november 6.

A hétvégén leptük meg egymást a férjemmel egy-egy Antonio B. The SecretTemptationnal. Először a férfi parfit leemelve mondta a párom, hogy na ezt nem sokan kóstolgatták. Muti? És már fújtam is egyet a levegőbe és legyezve próbáltam elcsípni az illatot. És akkor ott megcsapott az isteni fűszeres férfias csoda! Olyan magával ragadó, karizmatikus és mégis gyöngéd illat ragadott magával, hogy azonnal tettük is be a kosárba. Ha már itt vagyunk és épp akciós és van női párja, akkor nézzük csak meg! És az is működött! Azt már rögtön bőrömre fújva kóstolgattam, felbátorodva az előbbieken. Végre találtunk egy páros parfümöt. A szekrényem roskadásig tele parfümökkel, de a páromtól, így konkrétan tőle, csak 3 parfümöt kaptam a kb. 50-ből. Büszkén teszem majd a többihez. Ez a parfümpáros teljesen szerelmi parfüm. Egy pár, kiegészítik egymást, nem zavaró együtt, teljes összhangban van egymással. Külső és belső összetartozás. A két üveg forma is úgy van kialakítva, oly módon fél-gömbölyű, hogy együtt egy kerek egészet alkossanak. Kortalan, ahogy a szerelem is az. Édes, hívogató, kacér, csábító, szenvedélyes, szeszélyes, minden ami a szerelem! Férfi és Nő! Együtt! Imádom!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.