KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Ápolja és hidratálja a bőrt, szőlőmagkivonatot tartalmaz. 99%-ban természetes eredetű összetevőkből áll. 100%-ban parabén-, színezék-, ásványi olajoktól és szintetikus olajoktól mentes. ECO-CERT tanúsítvánnyal rendelkezik.

Bőrbarát,  bőrsemleges pH-értékű, nem komedogén. Alaposan eltávolítja a sminket, nem szárítja a bőrt. Az eredmény: alaposan és gyengéden megtisztult ragyogó és természetesen  tiszta bőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mano85

2015. április 23.

Nagy reményeket füztem hozzá, de hiába. Amit szerettem benne, hogy nem hagyott olajos érzetet a börön és nagyjábol ez volt az egyetlen pozitivuma. Kb 3-4 használat után nagy bumszli pattanások kezdtek el kialakulni azok a kinyomhatatlan, fájos fajták. :( Azota nem használom, szépen el is multak. Valoszinüleg kuka lesz, mert igy számomra használhatatlan.

Mano85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

magnolia

2013. február 11.

Nagyon szeretem, már 2-3 flakonnal vettem belőle. Minden este ezzel mosom le a sminket, plusz tonikkal is áttörlöm az arcom. Még biztos fogok venni belőle.

magnolia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

garden32

2012. október 24.

Én is a Müllerben vásároltam. Elég furcsa illata van, mintha kicsit avas lenne. Használat közben olyan olajos érzetet kelt, viszont lemosás után ez nem érzékelhető. Nem szárít, nem irritál, teljesen semleges. Mégsem venném újra az illata miatt

garden32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

kemenysepro

2012. május 7.

Én tavaly nyáron használtam a barackos változatát, amit pórusösszehúzó tulajdonsága miatt vásároltam meg. Elhasználtam, de a pattanásaim számát nemhogy csökkentette, hanem újabbak jelentek meg.

kemenysepro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin