KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Apart Natural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Hipoallergén habfürdő prebiotikummal, amely regenerálja és erősíti az emberi szervezet baktériumflóráját. Elősegíti a bőrvédelmet a kórokozó mikroorganizmusokkal, bőriritációval, öregedéssel és vízveszteséggel szemben. Természetes kivonatokat tartalmaz: tengeri algák, goji, napraforgóolajból származó természetes lipid, A, E, F és B5 vitaminok.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

efcsé

2014. április 23.

Véletlenül találtam a márkára, már jónéhány tusfürdőjét kipróbáltam és imádom őket! Nem szárít, kellemes illatú, nagyon elégedett vagyok vele, jobb mint a Fa tusfürdői...

efcsé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

szucslia

2011. április 16.

Nos ezzel kezdtem, nagyon tetszik, szerintem az összes Apart natural terméket végig fogom próbálni. Nagyon kellemes illat, állag. Én elégedett vagyok vele. Az összetevőkben is találtam pár különlegességet... :D szuper

szucslia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 16.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.