KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aptonia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Decathlon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Decathlon
Kategória:   Egyéb

Irritációnak kitett bőrfelületekre - gátolja a kidörzsölődést.

Elengedhetetlen a bőrirritáció elkerüléséhez (bőr-bőr, bőr-ruházat, bőr-kiegészítő között fellépő dörzsölődés esetén). Kerékpározáshoz és futáshoz is alkalmazható.

bettina28

2017. január 6.

Eleinte sportoláshoz mindig használtam ismerősöm tanácsára, mert néha nagyon kidörzsölődött a bőröm a hajlatoknál. Utóbbi időben viszont egyáltalán nem használom mert valamiért már nem dörzsölődik ki sehol a bőröm. Egyébként sokat segített amikor szükség volt rá. A lényeg, hogy amikor kezdi érezni az ember az irritációt azonnal be kell kenni, mert ha már sérült a bőrfelszín a fájdalmat nem fogja csillapítani, inkább csak megelőzésre jó.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.