KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Édesszájú férfiak kötelező viselete. Az Aquolina egyetlen, férfiaknak tervezett parfümje merészen gourmand. A friss citrusok mellett a vattacukor kapja a főszerepet, melyet a levendula, koriander és tonkabab varázsol férfias illattá.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Málni

2013. június 2.

Vattacukis, karamellás "kis" de inkább nagy dózisú édesség, talán mind2 nemnek...
Nagyon tartós az illata, már messziről megérezni és egész nap kísér (másokat lehet kísért) zuhányzásig v akár az ágyig is:) Nem az a hagyományos édes illat, hanem a pink sugaros féle. Hideg időben melengető:) Kevés is elég belőle, mert tömény és könnyen megfájdulhat a fejünk vagy a körynezetünkben levőké. Az elején még tetszett, de van benne valami zavaró és kesernyés (lehet az égetett cukor okozza), ami miatt meg is váltam tőle, ma már nem venném és nem használnám újra, de azért jó tapaszatalt volt:)

Málni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

adrika128

2012. december 7.

Nekem nagyon tetszik, párom most vette és imádom rajta. :)

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Nekem nagyon tetszik, párom most vette és imádom rajta. :)

terke29

2012. június 17.

Nekem ez a tipikus letolomabugyim illat.Jártam már úgy,hogy megéreztem a Westendben,moziba akartam menni de nem arra a filmre,amire a srác ment,és beálltam mögé a sorba,aztán elfelejtettem a filmem címét,mert el voltam foglalva az illatolással.

terke29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

Catcake

2012. május 8.

A barátomnak vettem ajándékba, nagyon imádtam rajta, neki is nagyon bejött:) Az ára is fizethető volt. Kicsit mintha mentolos lenne, kicsit fűszeres, elég erős.

Catcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Szíra

2011. november 21.

Émelyítő, édes, kicsit sem pasis, megfájdul tőle a fejem. Nekem a Pink Sugar sem tetszik, de biztos vannak lányok akiknek bejön az annyira édes parfüm, de hogy egy pasin érezni hasonlót... Túl sok.

Szíra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

azursatellite

2011. november 17.

Pink Sugar fan vagyok, így jött az ötlet, hogy a közelgő ünnepekre ezzel a parfümmel lepjem meg a párom. De itt jött a csavar, parfümériában nem lehet kapni 'sajnos nem tartunk ilyet', vagy csak néztek rám, hogy mit akarok?. Így kénytelen voltam zsákbamacskát venni, online parfümériából rendeltem meg. Ma jött meg, felbontottam, fújtam egyet a csuklómra és elámultam; csodálatos illata van, nem a szokványos pasi illat az biztos de nagyon is férfias. A vattacukros alapon ami tényleg csak édesen felsejlik van némi púder, jól kivehető a levendula és sok sok lágyabb és intenzívebb fűszer (ill. fűszeres illatnak érződő valami) Elméletileg a fej illatai a mandarin és a bergamot, a szív illatai a vattacukor a pacsuli, a levendula, a koriander és az édesgyökér. Az alap illatai a Virginiai cédrus a tonkabab és a csillagánizs. Szerintem ez az illat egy remekmű, habár ugye én nő vagyok, egy olyan nő akinek nem a tipikus férfiillatok jönnek be. Nos erről a parfümről nem egy öltönyös pasi jut eszembe hanem egy latin szerető aki teljesíti minden kívánságom, aki vadító és iszonyat szexi... ;-) Ha az adott pasinak is tetszik akkor csodaszer!

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol