KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aquolina

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

A hosszan selymes és hidratált bőrért

A bőr felhámjához hasonló szerkezetű kókusz-glicerideknek köszönhetően könnyen, gyorsan felszívódó testápoló, mely egész napra hidratálja a bőrt, miközben finom illatfelhőbe burkolja.

Luiselotte

2017. szeptember 14.

Nyamiiiiii : )
Nekem nagyon tetszik az illata , kényes vagyok a vaniliára és utálom ha wunderbaum-szerű... az olyan olcsó hatású , és büdös.
De ebben, finom kerek illat van és a jázminnal nagyon jól mutatnak együtt.
Extra tartós az illat , a krém pedig szuperül hidratál , hamar beissza a bőröm, és tetszik a kis 250ml-es kiszerelés, mert utaztatni is jól lehet.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nyamiiiiii : )
De ebben, finom kerek illat van és a jázminnal nagyon jól mutatnak együtt.

wishes

2011. november 10.

Olyan erős az illata, hogy még reggel is érzem magamon, ha este lefelvés előtt felkenem. Engem zavar benne a jázminillat, de ez már csak egyéni preferencia kérdése...

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.