KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aquolina

Ár:   7960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei: narancs, grapefruit, bergamot,ananász, vízililiom, rózsa, málna, jázmin, vetiver, szantálfa, pézsma, pacsuli

Ár: 2300 ft ajánlott postával , Eladó: mplaura89
Állapot: 50/22 ml , Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, vagy posta/ Foxpost
Luiselotte

2017. március 22.

Van a belvárosban egy bolt ami Aquolina fellegvár :) Sokszor akciósak is a termékek , egyik szabadnapomon ott tobzódtam és annyira jó áron adták, hogy nem tudtam otthagyni.
A boltban még nagyon tetszett, hazaérve lelkesen fújtam egyet és el is szomorodtam , hogy jajj ezt mégsem kellett volna.
Amit a boltban púderesen édes citrusos illatnak éreztem abból idehaza Jaffa szörp lett :(
Elajándékoztam , egy 25 éves kedves lány kapta, Hozzá nagyon illik.
Négy csillag, mert az illat jó, csak rajtam nem működik.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Elajándékoztam , egy 25 éves kedves lány kapta, Hozzá nagyon illik.
Négy csillag, mert az illat jó, csak rajtam nem működik.

mplaura89

2016. április 13.

Kellemes nyári, cukros-citromos illat. Talán leginkább 18 év alatt tudom elképzelni fiatal lányokon, de én a 27 évemmel amúgy bátran fújkálom, mert szerintem szaladgálós, melegítős illatnak aranyos. Nincs vele semmi baj, nem tucatillat, bár még hasonlót sem ismerek, de tény, hogy nem egy Dior. Kedves, kellemes, nem bántó illat, az üvege pedig tényleg aranyos. tartóssága közepes, olyan 4 óra, elég bőrközeli....hódítani ezzel biztosan nem lehet.

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Pampilla

2015. október 5.

2013. Augusztus 27.: Talán kicsit túl alkoholos kifújáskor,de még jóval utána is.Odavagyok az üvegéért,a csomagolásáért,és mint megrögzött (és néha tébolyult) parfümgyűjtő,még azt is elnézem neki hogy az illata,hááát nem egy khmm... műalkotás.Igazából nem is tudom hova tenni.Első kifújáskor nekem a Donald rágó illata ugrott be,de aztán az eltűnt,az alkoholszag maradt,meg még valami furcsa...Na mindegy még megbarátkozhatok vele,egy parfümöt sok minden meghatároz,például lehet hogy az én bőrömet nem igazán szereti nyáron,de attól még télen jó lehet.Jártam már úgy parfümmel,hogy évek múlva szerettem csak bele,vagy fedeztem fel benne valami kellemeset.De Csőrikét nagyon imádom,gyermeteg lelkemnek bejövős.Tulajdonképpen amikor leemeltem a polcról,én azt hittem ez egy gyerekkölni.De mivel nincs ráírva ilyesmi,így megnyugodtam,hogy egy felnőtt nőt is elcsábíthat ez a citromsárga vidám kis dobozocska,az édes Csőrikével....:)
2015. Október 5.: ahogy látszik is,évek óta használom,és ahogy telik az idő,egyre jobban szeretem,de ritkán hordom,kb a felénél járok az üvegnek. Ma egész nap kitartott rajtam,és a felfújás után kb 3-4 órával bontakozik ki az igazán finom illata,és akkor a legerősebb,igaz én egyáltalán nem spórolok vele...

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

necra

2013. december 1.

Ma megvettem 900Ft-ért és nem igazán értem a 3 csillagot. Először is nekem nincs hozzá sárga puff, csak egy fekete nyikorgós kupak, a másik, hogy amint kifújtam iszonyat éles fejfájásom lett. Alig vártam, hogy hazajöjjek és lemossam, de elég sikertelen :((( Az ára miatt azzal nyugtatom magam, hogy a wc-be tökéletes lesz, de azért mégis nagyon szomorú vagyok :(

(Istenem! Nem jön le szappannal sem!!!!!!)

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

(Istenem! Nem jön le szappannal sem!!!!!!)

vanillacaramella.sweet

2013. július 7.

Ajándékba kaptam pár éve. Édes, de rajtam kifejezettem cukros-citromosnak,grapefruit-osnak hat, nagyon kicsi egyéb összetevőt lehet még érezni belőle.Nincs az a nagy "szerelem", de még mindig sokkal jobb, mint a PS Sensual.Tartós is, nyáron frissítőleg hat, úgyhogy kap 4*-ot.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

SuicideCandy

2013. április 11.

Első csalódásom az Aquolinától. A csomagolása 5-ös, az üvege is tetszik. A tartóssága is kiváló. De az illata... Hagy némi kívánni valót maga után.. Nekem tipikus mindent bele illat. Inkább emlékeztet orientális-fűszeres-gyümölcsös-virágos illatra mint egy könnyed gyümölcsös-virágos illatéra...
Csak az a fránya szantálfa ne lenne benne nekem az szúrja legjobban az orrom... Számomra túl erősek az alapillatában lévő fűszeres illatjegyek.
Mivel Aquolina és imádom ezt a márkát, ezért még így is kap tőlem egy hármast.

SuicideCandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

Mivel Aquolina és imádom ezt a márkát, ezért még így is kap tőlem egy hármast.

fuckyeah

2013. április 6.

Nekem nincs vele különösebb gondom,csak annyi hogy nagyon erős.
A legjobb ha pólóra fújom mert úgy is érződik az egész szobában az illat de na nyakra fújom vagy dekoltázsra akkor elég émelyítő tud lenni :S Ezért a 4* egyébként remek nyári illat :)

fuckyeah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Nekem nincs vele különösebb gondom,csak annyi hogy nagyon erős.

Laci

2012. augusztus 3.

Szegény Csőrikét kifacsarta Szilveszter!!! :-( Csak Csőrike emléke miatt adok neki 2 csillagot, ez a szag valami poshadt üdítő keresztezése a tyúkóllal, amit befújtak légfrissítővel. Talán nem véletlen a madárkás reklámarc, ez Csőrike esszenciája "felturbózva". :-)

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

vivuss87

2012. július 17.

még egy ilyen rettenetesen büdös, szúrós illatot sosem szagoltam. Azt gondoltam, hasonló édeskés lesz, mint a többi, de nem. Igaz gondolhattam volna a szantálfa és a bergamot után. Számomra elviselhetetlen. Sógornőm viszont úgy örült neki, mint majom a farkának:) ízlések... szimatolás nélkül senki ne vegye meg!!!

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Catcake

2012. május 6.

Olyan illata van, mintha.. limonádét kereszteztünk volna egy csokor friss virággal:O közvetlenül fújás után pár perccel, vagy a kupakból rémes, van benne valami keserű, gusztustalan:S talán az ananász illata lehet, ami ilyenné teszi.. Csak emiatt 4, a tartóssága ottvan:) és ímádom csőrikét, a csomagolása is nagyon tetszetős:) tavaszi/nyári illat

Catcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 6.

Alkoholok: SD Alcohol 39-C
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol