KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ardell

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.moncsi91, Módosítva: 2015. június 1.

Kiszerelés:   7,3 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

sziszus_

2015. szeptember 1.

Először különböző olajokat használtam a szempillámra és szemöldökömre, de azok használata nem volt nagyon kényelmes, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a terméket. Az igazi hatását körülbelül 2 hét után vettem észre, mert a felső szempillasoromban szinte duplán nőttek a pillák. :) Alig hittem a szememnek!
Apró negatívuma, hogyha este használom és elfelejtem, hogy rajtam van, majd megdörzsölöm a szemem, nagyon tud tőle könnyezni, illetve, hogy nekem az előző tubust is ki kellett dobnom, pedig még csak félig volt, mert furcsa állaga és szaga lett, ezért nem volt gusztusom elhasználni. Mindenesetre ez körülbelül 4 hónap után volt, úgyhogy még így is bőven megérte! Nagyon szeretem! :)

sziszus_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.