KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Argital

Ár:   2970 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

ntim mosakodógél értékes niaouli illóolajjal és zöldagyag géllel.

Tartósítószer-mentes és 100%-ban természetes intim testápolás.

Az intim mosakodógél értékes niaouli esszenciális olaja, a természetes habképző alkalmazása, a tengeri zöldagyag gél, amely nyomelemekben gazdag, az intim testrészek gyengéd ápolását jelentik a hétköznapokban. Az illóolajok az ápoltság és tisztaságérzet élményét közvetítik.

A termék értékes összetevői miatt (borsmenta-, szegfűszeg-, niauliillóolaj) mellékhatásként felkorbácsolja az intim kedélyeket!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. március 1.

Tudom, nagyon szubjektív, hogy ki mit érez kellemes illatnak vagy büdös szagnak. Ez a termék is igencsak megosztó lehet ebből a szempontból. Engem nem nyűgözött le a szag, amit ez a termék mutat! Amikor még csak beleszagoltam a flakonba, valami régi erős cukorkára emlékeztetett, nyilván a menta miatt. Használatban viszont már annyira összevesztek az össze nem illő illatok (menta, levendula, szegfűszeg stb.), hogy kezdtem lakás-tisztítószernek vélni! Ez lenne a finom intim illat? Én nem győztem lemosni magamról!

Vérkeringésfokozó hatása is van a leírása szerint. Csakhogy ez nálam egyúttal égő, csípő érzést is okozott.

Még jó, hogy csak kis mintát vettem belőle!!! DE így még mindig csak keresem az igazi bio intim mosakodót!!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 1.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lásd denaturált alkohol.