KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Argital

Ár:   3270 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bicitoth, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

• A tengeri zöld agyag táplálja és erősíti a hajszálakat, szabályozza a faggyútermelést a fejbőrben.
  • A csalánlevél-kivonat a korpásodás ellen hat.

zorica85

2016. június 26.

Elég kettős a véleményem erről a samponról. Egyrészt a hatása szuper, fényes, puha lesz mosás után a hajam de az illata nekem túl erős. Kellemes illat, ha nem lenne ennyire erőteljes nagyon tudnám szeretni. Ráadásul hosszan érezni is is lehet. A zsírosodás csökkentéséről egyelőre nem tudok beszámolni mert épp csak kipróbáltam. Ha valakit érdekelne feltettem eladni. Sajnálom mert nagyon kíváncsi voltam rá.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

bicitoth

2015. szeptember 14.

Ez a legjobb sampon, amit valaha használtam! Erősen zsírosodó a hajam, 2 naponta mosni kellett, viszont amióta az Argitalt használom,4-5 naponta is elég mosni, és még akkor sem vészes. Nem mindenki szereti a gyógynövény illatot, én imádom, fényes lesz a hajam, könnyen fésülhető, életemben először kérdezték tőlem, hogy mit használok, mert gyönyörű fényes a hajam. Abszolút alap darab lett nálam, 5*

bicitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.