Ariana Grande

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Illatösszetevők:  körte, grapefruit, málna, gyöngyvirág , rózsa, vanília orchidea, pézsma ,fás jegyek , mályvacukor,

Ari by Ariana Grande 5 ml fújós
Ár: 1400 HUF + pk. , Eladó: prettyfruity
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: postai szállítás, fizetés átutalással
Keresem! Ari by Ariana Grande
Ár: Megbeszeljük, megegyezünk! 🙂 , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Bármilyen 🙂, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
via0408

2019. február 12.

Ma tesztelgettem az illatmintáimat, és valahogy újra a kezembe került az Ari, és rájöttem, hogy őrülten emlékeztet az Avon Luck La vie-jára. Elég sokáig használtam azt az illatot, és elsőre egy az egyben ugyanaz. Hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás, azt nem tudom, csak gondoltam itthagyom ezt a megjegyzést, hátha segít valakinek a döntésben:) Amúgy kellemes édes-gyümölcsös illat, a Luck La vie-t is szerettem, ezt is kellemesnek találom, de közben másfelé fordult az orrom, szóval megvenni biztosan nem fogom.

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

alea

2019. január 22.

Szeretem az illatát, télen-nyáron is tökéletes, én minden nap ezt használom (ha nem felejtem el). Rajtam sajnos nem olyan tartós, reggel 2-3 fújás, pár óráig még érzem az illatát, napközben viszont muszáj újra befújnom vele magamat, ha szeretnék jó illatú lenni. :) Az üvege szép, de nagyon nehéz, szerintem lehet vagy 400-500 g is, ezért kellett vennem egy kis parfümszórót, hogy napközben tudjam használni.

alea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Kitty9526

2019. január 21.

Én is az édes illatokat szeretem, és nagyon megörültem mikor rátaláltam erre. Nagyon furcsa egy parfümöt véleményezni és a véleményeket olvasni. Ugyanis nem teljesen értem, hogy az illata miatt miért húznak le parfümöket. Alapból vegyen az ember olyat, amilyen illatot szeretne és a tartósságot, stb-t pontozza. Szerintem.
Nagyon lányos illat, brutál édes, cukorkás, virágos és mindenféle rózsaszín dolog illatú. :) Azt el kell mondanom, hogy én ez előtt a parfüm előtt AVON-os parfümöket használtam (azok olyanok is voltak... :( ) és ez a csoda megváltás volt számomra. A felsőimen akármeddig megmarad, a bőrömön közepesen tartós. Nincs körülöttem egy illatfelhő, de este is érzi rajtam a barátom. Az illata rajtam is olyan, mint a teszteren, nem változik meg.
A Douglas-ban találtam rá, de nem ott vettem meg. Parfümök és sminkek esetében is, érdemes máshonnan (én Notinoról szoktam) megrendelni, ha már tudjuk melyiket szeretnénk. Majdnem a Douglasos áráért vettem meg a nagy kiszerelést a parfümből + hozzá egy tusfürdőt és egy testápolót.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Nagyon édes, erős illata van, nálam elég 1 fújás is. Szerintem tartós, hiszen ha reggel befújom vele magam, este fürdéskor érzem a felszálló illatát amikor mosom le magamról + másnap a ruhámon is, ahova rákerült. Aki nem érzi, szerintem csak hozzászokott az illatához a nap folyamán, úgy én se feltétlen érzem, amikor a bőröm megszagolom :)
Nem feltétlen egy elegáns illat, inkább csak olyan tömény édes "egynek elmegy" fajta, amivel könnyű túlzásba esni :)

Bellaaa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

abicicaaa

2018. november 2.

Mindenki imadja Arianat, szóval hogy egy kis valtozatossag is legyen.. A szor feall tole a hatamon :D inkabb Taylor Momsen az alteregom.
De mivel ez a kis rozsaszin uvegcse edes illatot igert, felre kellett tennem az előítéleteimet, es megszagolnom.
Igazabol pont azt kaptam, amire szamitottam. Mindenfele virag es gyumolcs ossze van dobalva, egyontetu linearis edes katyvasz az eredmenye, ami tökéletes az en korosztalyomnak (tobbsegeben), nekem egy picivel tobb melyseg kene bele.
3 csillag lesz, mert botranyos 2 orat birt ki rajtam, es hasonlo illatot az avonbol vagy a dm also polcarol is lehet szerezni negyedennyiert, ami ugyancsak 2 oraig birja.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Heine

2018. november 2.

Imádom azt a turnét, amikor jönnek a sznob csak niche-dior-chanel-tm rajongó hölgyek megemlékezni minden celebparfümről, leírják gyorsan hogy mennyire egysíkú, jellegtelen, h.p.csás, és szállnak tovább a következőre, tíz perc alatt akár tíz különböző vélemény is belefér tíz különböző gourmand illatról. Imádom azt az őszinte megbotránkozást, amivel hatodszorra is le lehet írni, hogy NA DE HÁT EZ CUKROS, KIFORRATLAN, TIZENÖT ÉVESEKNEK VALÓ.
Hölgyeim: mire számítottatok? Ariana grande adja ki az illatot, rózsaszín pompomos üvegben van, a lötty rózsaszín, az összes flankere rózsaszín, szerintetek majd egy sensouos noir lesz az üvegben, csak idén a marketinges úgy döntött, hogy yolo, most befestek mindent babarózsaszínre? A gimnazisták nem fognak tölgymohás rózsát viselni decens kosztümjükhöz, de akinek az ízlése más, mint a tietek, huszon-, harminc-, negyvenévesen sem fogja karótnyelve megvetni az összes celebillatot. Egyszer úgy végignéznék egy jelenetet, amikor bemegy a céltudatos komolyerősfelnőttnő a parfümériába, és nem a kedvenc van cleef and arpels illatokhoz visz az útja, hanem az arianagrande polchoz, HÁTHA most ott bújik meg a pézsmás zúzmóillat, csalódik, és jól lehúzza a parfümöt krémmánián.
(Végigolvastam az összes véleményt itt, nagyon ráérek).

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

(Végigolvastam az összes véleményt itt, nagyon ráérek).

rooomyn

2018. október 19.

Nagyon szeretem az illatát, nekem minden tekintetben megfelel, a problémám az vele hogy nem egész napos parfüm.

rooomyn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Candy21

2018. október 5.

Hát nem lopta be magát a szívembe pedig azt hittem szeretni fogom az elején nagyon finom édes cukorka illata van ami tetszik de utána rajtam púderessé és szúróssá válik ami viszont már nem tetszik. A tartóssága is csalódás az árához képest kb 3ó.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

arcoiris

2018. szeptember 13.

Kerestem egy nyári alternatívát már meglévő de testesebb parfümömre, így találtam rá az AG családra! Nekem amit kell azt hozza, nem egy egésznapos parfüm, de munkábajárósnak tökéletes! Alkalmakra kevés lenne és valóban lehetne tartósabb. Az illata cukorka - mint a csomagolása (a rózsaszín lakásdíszes szekcióban remekül mutat :) )

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

AzAKismacska

2018. július 7.

Ari. Ciki-cuki, nyuszi-muszi.
Ajánlott korosztály 14-20. Ehhez én öregnek érzem magam.
Igazából, a név, forma, tartalom összhangban van, a parfüm totál megadja azt, amire csak az üvegre pillantásból gondolnánk. Ezt nem lehet hibának felróni neki.
Azt viszont igen, hogy a százezredik vattacukor-tünemény, rózsaszín sörényű unikornis a parfümpiacon. Nulla egyediség. Ennyiből lehetne akár a Pinksugar vagy akár 1800 forintért a vattacukros Star "parfüm is".
15.000 forintért annyi, de annyi jobb, kedvesebb, egyedibb és "igazibb" parfümöt lehet találni.

Az üvege ARInyos ( bocsi :D )

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Ari. Ciki-cuki, nyuszi-muszi.
Ajánlott korosztály 14-20. Ehhez én öregnek érzem magam.

Az üvege ARInyos ( bocsi :D )

Antioxidánsok: BHT, Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.