KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Arkopharma

Ár:   4390 Ft és 9950 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   4390 Ft és 9950 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Forcapil Hair Activ tabletta aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat és gyógynövényeket tartalmazó étrend-kiegészítő készítmény.

A Forcapil Hair Activ komplex összetételű, a szép, egészséges haj megtartása érdekében összeállított készítmény. A tápanyagok közül a biotin és a cink szerepet játszik a haj és a bőr normál állapotának fenntartásában, a réz a haj pigmentációjában. A pantoténsav hozzájárul a szteroid hormonok, a D-vitamin normál szintéziséhez, anyagcseréjéhez.

A B6-vitamin szintén részt vesz a hormonális aktivitás szabályozásában, a folsav pedig a normál vérképzésben, aminosav szintézisben. A B6-vitamin a folsavval és a biotinnal együtt szerepet játszik a normál pszichológiai funkció fenntartásában. A cink és a réz hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A növényi komponensek közül a rukkola kivonat támogatja a hajhagymák normál működését, így az egészséges hajnövekedést, a mezei zsurló elősegíti a bőr, haj és köröm normál állapotának fenntartását.

Összetevők: D3-vitamin 5,0 µg 100%, B5-vitamin (pantoténsav)  6 mg 100%, B6-vitamin 5,4 mg 386%, Folsav 200 µg 100%, Biotin 450 µg 900%, Cink 10 mg 100%, Réz 1000 µg 100 %, L-cisztin 400 mg, L-metionin 100 mg, L-arginin 6 mg, Mezei zsúrló hajtás por 45 mg, Rukkola hajtás kivonat 100 mg

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

timilla

2018. június 6.

Valószínűleg életem egyik legfeleslegesebben elköltött 10 ezer forintjáról beszélhetünk, amikor megvettem a forcapil activot 3 havi adagban. Most járt le a 3 hónap, és hát a hajammal semmi pozitív irányú változás nem történt: ugyanúgy hullik, mint azelőtt, és még babahajaim sem nőttek, pedig arról a sima forcapilnál egy csomóan beszámoltak. :( Egyedül talán a körmömön látok némi változást, nem válik szét lemezesen és elég gyorsan nő (már ha ez pozitívum), de mondjuk ez a több napsütéstől is lehet, illetve attól is, hogy másfél hónapig lakkszünetet tartottam. Sajnos 2 csillagot tudok csak adni, azt is a vélt körömerősítő hatásra. Nem igazán ajánlom jó szívvel.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.