KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Armonia

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lujza1104, Módosítva: 2013. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Parabénmentes.

• Erősíti a hajat.
  • Gyorsítja a hajszálak növekedését.
  • Fényt ad a hajnak.
  • Lassítja a hajhullást

Az új sampon egyik összetevője a rendkívüli hajerősítő tulajdonságáról ismert BIOTIN (B7 vitamin). Más különleges hajhullás elleni hatóanyagokat is tartalmaz, mint a PANTHENOL (B5 Provitamin), vagy a MEZEI ZSURLÓ, valamint a hidrolizált KERATIN, mégpedig olyan parabénmentes összetételben, mely lehetővé teszi akár a mindennapi használatát.

• A PANTHENOL (B5 provitamin) a Biotinnal vegyítve táplálja és erősíti a hajat. Ez is egy enzim co-faktor. A B vitaminok csoportjába tartozó vitamin, amely a hajhagyma táplálásában játszik szerepet, valamint védi, hidratálja, puhítja és fényessé teszi a hajszálakat.
  • A MEZEI ZSURLÓ (más néven: LÓFAROK- „HORSETAIL”, EQUISETUM ARVENSE) KIVONAT használata gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt - különösen a gyakori hajhagymagyulladás okozta - hajhullás esetén javasolt.
  • A benne lévő ásványi anyagoknak (szilícium és káliumban gazdag) köszönhetően intenzíven táplálja a fejbőrt. A KERATIN egy rostos fehérje, amely fényessé és dússá teszi a hajat, táplálja és tartást ad neki, valamint segít megakadályozni, hogy begöndörödjön. Használatától a haj puhább és kezelhetőbb lesz, valamint érezhetően tovább marad selymes és fényes. Hajerősítőként használatos, töredezett, sérült hajvégek kezelésére kiválóan alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lyah

2016. december 8.

Másodszor hasznàltam, de nem teszik. Hagy egy réteget a hátamon, ami miatt ma újra moshatok hajat, márpedig erre a màsfèl óràs tortúrára nincs ilyen sűrűn szüksègem. Haragszom rà.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Lachani

2016. szeptember 10.

Rászántam magam,és vettem egy tubussal ebből a samponból.
Csak ajánlani tudom!! Én nagyon meg vagyok vele elégedve :)
Április 25 körül kezdtem el használni. És augusztus elején fogyott el. Általában heti egyszer mostam vele a hajam (ritkátk 2*).
Ez idő alatt kb 15cm-t nőtt,úgy hogy 2év alatt szinte semmit.. És arról nem is beszélve,hogy nagyon tört a hajam,ezért se nőtt eddig. De a samponnal így is nőtt. Többen meg is jegyezték. Minden ismerősöm kérdezi mi a titkom.. Hát ő :D
Egyszóval imádom ;)

Lachani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Rászántam magam,és vettem egy tubussal ebből a samponból.
Csak ajánlani tudom!! Én nagyon meg vagyok vele elégedve :)
Egyszóval imádom ;)

Charis

2016. február 22.

Nekem egy másik változata van meg, ami ugyanez, csak nincs rajta ló. Ilyen jó samponom még sosem volt, mint ez. Első használat után a hajam olyan sima lett mintha kivasaltam volna, selymes, és se a fajbőröm, se a hajam végeit nem szárította ki. Kíváncsi vagyok, hogy a hajam növekedését gyorsítja-e. Ettől függetlenül én 5 csillagot adok neki.

Update: amióta használom, egy és fél centit nőtt a hajam, amit magam sem akartam elhinni, de leellenőriztettem másokkal, hogy jól mértem-e, és igen. Mindenkinek aki hajat növeszt, csak ajánlani tudom.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

kea

2014. október 15.

Nem erősíti a hajat, nem állítja meg a hajhullást, nem is mérsékeli, mindehhez 3.500 forintért vettem. Ár-érték arány miatt minimális pontszám.

kea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Inositol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol, Biotin, Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.