KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromatherapy Associates

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GáborHenriette, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Rózsás tonik

A tiszta damaszkuszi rózsavíz azonnal tonizálja, fertőtleníti és felfrissíti az arcbőrt.

• tiszta damaszkuzsi rózsavízből készült
  • gyengéd pórusösszehúzó hatása van
  • a bőr felfrissül
  • segíti a sejtmegújulást és a regenerációt
  • antibakteriális

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre