KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. november 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Lábápolók

Használatát a kiszáradt, megkeményedett és kirepedezett sarok, illetve lábujjak ápolására ajánljuk. Értékes összetevőinek (mandula-, körömvirág- és makadámdióolaj, ligetszépemag kivonat, édesnarancs és gyömbér illóolaj, növényi antioxidáns, E-vitamin) köszönhetően a bőr puha tapintásúvá és selymessé válik. Kiválóan alkalmazható talpmasszázshoz is.

Ár: 600 , Eladó: Nikolett91
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Krémmánia Kedvencek a -től
Ildika76

(!)
2016. november 6.

Pixiből...Van, hogy 24/24 órát talpon vagyok a munkámból adódóan, így eléggé megviseltek és fáradtak szoktak lenni a lábaim. Arról nem is beszélve, hogy a műtőben zárt lábbeliben kellemetlenül kicserződik a lábam néhány helyen. Egy ilyen fárasztó ügyelet után szoktam kéz-és lábápolást tartani (mert a bemosakodó meg a kezemnek nem tesz jót), épp ilyenkor vetettem be először ezt az olajat...egy jó kis lábfürdő után, majd pamutzoknit húztam rá és lepihentem.Amikor felébredtem, magam is megdöbbenve tapasztaltam azt, hogy a kicserzett részek szó szerint behámosodtak! Vajpuha lett a bőröm és kellemes érzés volt viselni. Az illata sem hivallkodó, sőt, egész kellemes számomra. Őszintén szólva ez volt az első Aromax termék, amit kipróbáltam, de most már megvan a lista, hogy mi kerül még tesztelésre! :) (nem, ez nem szponzorált/fizetett vélemény...csupán a termék érdeme)

Ildika76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

csokibeka

2016. szeptember 19.

Kellemesen csalódtam ebben az olajban, sajnos ritkán jut eszembe, hogy kenegessem a lábam, szóval nincs könnyű dolga, de krémbe kenve hatásos. Magában nem próbáltam, de bármelyik lábkrémem hatását felturbózza és sokáig elég. Az illata is tetszik, csak az árát sokallom.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Erina

2016. július 18.

Szintén Pixis termék. Nagyon jó :)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Szintén Pixis termék. Nagyon jó :)

kebkeb

2016. július 10.

Pixivel érkezett, semmit nem tesz értem. De cserébe egy síleckével felér a járólapon közlekedés még két órával bekenés után is.

kebkeb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Wiikii

2016. július 4.

Remek kis olaj, este bekenem a lábam, reggelre pihe-puha lesz. Az már csak hab a tortán, hogy számomra az illata is isteni. :D

Wiikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

zsuzsoka0925

2016. április 23.

Bár lusta vagyok lelkiismeretesen több napon keresztül használni, határozottan pozitívak a tapasztalataim (egy-egy éjszakára szoktam jól bedörzsölni a talpamba és reggelre szépen megpuhítja). Az illata nagyon kellemes és biztos vagyok benne, hogy huzamosabb használat mellett még hatékonyabb lenne. Kezemen szoktam még alaklmazni, amikor nagyon kiszárad a körömágyam, erre csodaszer!

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

bgabriella

2016. március 25.

a Pixi hozta nekem is. Nagyon jó termék. Nekem a sarkaim eléggé repedezettek, ezzel szépen helyre tudom hozni. Nem csodatermék, de megéri az árát.

bgabriella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Tündér9

2016. február 15.

Pure by Pixiboxban érkezett hozzám. Először nem repestem az örömtől, hogy ezt a terméket kaptam a márkától. De azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó. Egy éjszaka alatt rendbe hozza a kiszáradt talpakat. Talpmasszázshoz is kiváló. Valamint nem tudom, hogy mi okból, de páromnál jelentősen csökkentette a lábizzadást.

Tündér9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

natasa

2015. január 30.

Nekem sincs berepedve a bőröm, de ilyenkor télen elég száraz. Ez a kis olaj nagyon szépen ápolja a bőrt, puhítja a keményebb részeket. Nagyon szép az összetevő lista is. Az illata is elmegy, szerintem megérte az árát. Gyorsan beszívja a bőr, nem lesz utána olajos-ragacsos érzés. Nem is drága, ez egy jó kis lábápoló.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

princessina

2013. július 15.

Nekem bevált, puhább és szebb tőle a lábam, bár nekem csak száraz volt a bőröm, nem volt berepedve. Anyukám is használja, mindketten szeretjük:) Jó illata is van, talpmasszázshoz is tökéletes:)

princessina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.