KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolás

Természetes eredetű rozmaring illóolajat és chili paprika kivonatot, napraforgó- és földimogyoró olajat tartalmazó testápoló masszázsolaj. Értékes alkotórészei puhítják és ápolják a bőrt. Kiváló alapolaj cellulit, illetve reumás panaszok elleni masszázshoz. Chilipaprika kivonat és rozmaringolaj tartalma miatt felpezsdít, és fokozza a vérkeringést.

Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Sztellaaaaa

2017. július 16.

Eddig nagyon jó sokkal több benne a paprika olaj mint a PAPRIKÁS yamuna masszázsolajban, ez a színén is látszik meg az illatán is érződik, és az is hogy természetes, finom illata van és érezni hogy nincsenek benne káros anyagok.
Remélem felvitelnél is jól fog teljesíteni.
Update: Kipróbáltam és a rozmaring valamint chili paprika olaj tartalmának köszönhetően még mielőtt betekertem volna magam nagyon hatékony volt. Körülbelül 15-20 percig bírtam magamon és miután lemostam és bekentem magamat shea vajjal és szőlőmag olajjal vastagon még utána is éreztem hogy csíp.
Nagyon hatékony.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Remélem felvitelnél is jól fog teljesíteni.
Nagyon hatékony.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!