KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Arsan

Ár:   100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilla11112, Módosítva: 2016. december 2.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Antibakteriális nedves törlőkendő

Alkoholmentes.

Matilda

2016. december 22.

Nagyon jó törlőkendő, én valami 70Ft-ért vettem úgy emlékszem, rögtön hármat. Nagyon szeretem, jól teljesít, kellően nedvesek és erősek a kendők. Nyáron fesztiválra vittem, itthon kilincs, kapcsoló, asztal, stb. gyors tisztítására használom.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.