KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller

3 az 1-ben: primer, fixáló és frissítő spray

Primerként hidratálja a bőrt és tökéletesen előkészíti a sminkelésre. Fixáló spray-ként gondoskodik a smink rögzítéséről, meghosszabbítja annak tartósságát és ragyogását. Napközben gyors felfrissülést nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

raczjulia

2017. november 6.

Soha nem használtam még ennyire jól bevált primert és fixáló spray-t! Nem zsírosodik be az arcom, a smink egész nap fent marad. A spriccelője is “gazdaságos” és kézenfekvő. Nagyon megéri az árát, érdemes beruházni rá, remek spray, nagyon jól végzi a dolgát.

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.