KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

A paraben- és parfümmentes Smokey Eye Styler ideális a tökéletes füstös smink elkészítéséhez.

2 árnyalatban kapható

wishes

2018. január 19.

Nekem is a barna van meg! A csoda maga 🖤 Nagyon finom puha, jól satírozható, sőt még a vízvonalon is megállja a helyét. Mostanában el se tudom képzelni nélküle a hétköznapi sminkemet, olyan szépen feldobja a szemem egy pillatőbe húzott, szépen eldolgozott szélű vastag vonal. A MAC Coffeet használtam előtte, de emellett labdába se rúghat! Sajnos limitált volt, így épp vadászom az utánpótlást, szóval nyugodtan sikítsatok, ha van felesleges, megunt példányotok :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

skin

(!)
2017. október 28.

Krémes könnyen használható nem kemény,de mégis tartós. Nekem a barna van meg. Tulajdonképpen semmi extra ,de működik. Az egyik vége a ceruza a másik végével satírozni lehet. A hosszúsága megfelelő a csomagolása halvány rózsaszín papírdoboz. Igényes darab.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.