Artdeco

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényes, hidratáló szájfény egyenletes, intenzív színnel és nedves hatással. Súlytalan, nem ragadós formula.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Daisyyy

2018. május 31.

Müllerben vettem meg tegnap, ma reggel felkentem és délután még mindig tökéletes volt, csillogott, nem ragadt, és a szám valami hihetetlenül puha volt, amikor hazaérve letöröltem, nem szárította ki egyáltalán. Két rétegben kentem fel, a Lolly Pop árnyalatot, extra fényes, szépen csillogó, nagyon tetszik, főleg, hogy nem ül bele a szájszélekbe, abszolút csillagos ötös! Nem is nagyon néztem a leírást róla a boltban, mert nagyon megtetszett a színe, azonnal tettem is a kosárba. Ma kipróbáltam és meglepett, mert ámulatba ejtett, és végre olyan színárnyalat, ami illik hozzám. Nem is ragozom tovább, öt pont. :))

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.