KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényes, hidratáló szájfény egyenletes, intenzív színnel és nedves hatással. Súlytalan, nem ragadós formula.

Daisyyy

2018. május 31.

Müllerben vettem meg tegnap, ma reggel felkentem és délután még mindig tökéletes volt, csillogott, nem ragadt, és a szám valami hihetetlenül puha volt, amikor hazaérve letöröltem, nem szárította ki egyáltalán. Két rétegben kentem fel, a Lolly Pop árnyalatot, extra fényes, szépen csillogó, nagyon tetszik, főleg, hogy nem ül bele a szájszélekbe, abszolút csillagos ötös! Nem is nagyon néztem a leírást róla a boltban, mert nagyon megtetszett a színe, azonnal tettem is a kosárba. Ma kipróbáltam és meglepett, mert ámulatba ejtett, és végre olyan színárnyalat, ami illik hozzám. Nem is ragozom tovább, öt pont. :))

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.