KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kim88, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Apró csillámokat tartalmazó, praktikus applikátorral ellátott szájfény. Alkalmazható önmagában vagy rúzsra. Érzéki vizes hatást eredményez.

Ár: 1500 , Eladó: EricaKing
Állapot: Bontatlan!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető szinte bárhol Pesten, de postázom is, mpl, foxpost stb

Kayla

2017. október 16.

Ajándékba kaptam a 24- es árnyalatot, ami egy bordós szín, mégsem extra pigmentált az ajkakon (eleinte kissé csalódott voltam emiatt, de aztán megszerettem). Számomra egy szájfénynél nagyon fontos szempont, hogy ne legyen ragadós felkenve. Szerencsére ezzel nincs probléma, sőt, az egyik legkényelmesebb szájfényem. Nem olyan tartós, de hát melyik szájfény az? Az illata nekem kifejezetten tetszik, a csomagolása pedig elegáns- egy barátom meg is jegyezte, hogy látszik, nem 300 ft volt.

Kayla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

lolli83

2016. február 3.

Én évek óta ezt használom. Két színt is vettem és felváltva használom. Mindennapos használat mellett is nagyon sokáig kitart, pedig sűrűn kenem. Nem valami tartós, de én még igazán tartós szájfénnyel nem találkoztam. Viszont nem szárítja ki a számat, nem kell ajakápolót használni egyáltalán amikor ez van a számon. Nagyon jók a színei is. A szájfényeket általában azért nem szerettem idáig mert nagyon ragadtak és nem tudtam elviselni a számon, ezek viszont egyáltalán nem ragadósak.

lolli83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

dorotthia

2015. április 30.

Na nekem ez a kedvencem, ha szajfeny akkor az esetek 90%ban ehhez nyulok mert ez a leggyonyorubb! Parom szerint kicsit ragad de ez mar nem az en problemam ;) nekem a legvilagosabb rozsaszin arnyalat van. Az a tuti, nagyon kulonleges!

dorotthia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

forraine.timea

2014. június 20.

Nagyon szép árnyalatokban kapható, nekem egy világos rózsás csillámos van meg. Sajnos az árnyalat kódja már lekopott - ez is mutatja hogy az egyik legtöbbet használt szájfényem. Önmagában vagy rúzs fölé is tökéletes, szuper mindennapi smink.

forraine.timea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

flash620

2014. március 26.

Nekem évek óta megvan.A legtöbbet használt szájfényem volt.Imádtam!Az árnyalat már sajnos lekopott róla,de világos,fehéres tele csillámokkal.Gyönyörűszép!Általában szájkontúrral vagy rúzs fölé használtam.Elvileg aloe vera-s,egy biztos,hogy nagyon selymes az állaga,jó érzés felkenni.Elég tartós is szájfényhez képest.Azért írtam múlt időben,mert mostanában nem használtam,de néha előveszem nosztalgiázni.Mindenképpen csillagos ötös!:)

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Dius

2013. május 31.

Én többet vártam tőle, szépen csillog, viszont hamar lekopik. Vannak ennél olcsóbb szájfények, amik sokkal többet tudnak.

Dius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

karina

2012. május 16.

szépen csillog, de nem tartós. szerintem a minőségéhez képest drága, mert végülis ha csak a csillogás kell, vannak ennél sokkal olcsóbbak is, kevésbé tartós pedig nehezen lehetne.

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

kim88

2011. április 12.

Szivacsos applikátorú szájfény, tele csillámokkal, nem kenődik, tartósnak is mondanám. Kb. 3e forint, az árát mindenképp megéri, szép árnyalatoban kapható.

kim88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 12.