KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2012. július 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller

2 az 1-ben alapozó kiváló minőségű ásványi összetevőkkel (cink, magnézium), az alapozó fedőképességével és a porpúder textúrájával. Minden bőrtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anett189

2016. április 24.

Leírom a véleményemet, mert meglepődve olvastam egy rossz véleményt róla. Nagyon jó termék, évek óta használom. Régóta az egyik legjobb smink amire rátaláltam. Alapozó nélkül, csak egy kis hidratáló krém kell alá. Természetes hatású, kissé selymessé teszi az arcod. Annyira természetes hatást kelt, hogy még napfényben sem látszik. Nem csomósodik, fedőképessége kiváló. Kétféle színt használok belőle egyszerre. Felvitele gyors, ecsettel nagyon könnyű. Az én bőrömön kissé krémessé válik, ( kb. 15 perc), akkor még egyszer meg tudom igazítani, ha valahol kicsit sokat vittem volna fel. Ára is megéri, mert az alapozót teljesen megspórolhatod vele.

Anett189
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

zsazsa

2012. január 24.

Az összetevői között a parabének nagyon nem tetszenek ott elől. Egyébként jól fedő alapozó, sokáig elég, viszont kicsit szárítja a bőröm, és kiemeli a szárazabb részeket, mindenképp kell alá hidratáló. Én akcióban vettem 3000 Ft-ért, egyébként olyan 5000 Ft körül mozog az ára. Nem venném meg még egyszer akcióban sem.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.