KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1689 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2017. július 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1689 Ft

Mikroszemcsés púder, mely az olajmegkötő hatóanyagainak köszönhetően egész nap természetes matt megjelenést biztosít.

Ár: 1689 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Astor Anti Shine Mattitude Púder csere
Ár: 2000 , Eladó: infernal
Állapot: új, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta, vagy szem. mezőkövesen

andigina

2018. június 12.

Könnyű, természetes hatású, nálam lassan fogy, pedig majd mindennap használom. Bár a mattító hatásával nem vagyok túlzottan megelégedve, elég hamar átfényesedik az arcom. Nem tudom, hogy újra vásárolnám-e.

Ud.: Nem vásárolnám újra. Elég lassan fogyott el. Sem smink fixálásban, sem mattításban sincs otthon.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

lexx

2018. május 22.

Ugyan nem nagyon használtam még más púdert, de egyenlőre nem is hiszem hogy más felé fordulok.
Az alapozóját is használom amivel szintén meg vagyok elégedve, ezért esett rá a választás.
Nekem a szín nagyon picit sötétít, de az amiatt van ha elkövetem azt a hibát, hogy egy kilót rakok a fejemre.
Tartós, és mattít - ami számomra fontos.

Nálam 5*

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Tartós, és mattít - ami számomra fontos.

Nálam 5*

Timea22

2018. május 1.

Az Anti Shine hatast nem tapasztaltam, pedig pont ez lenne a lenyeg.. zsiros borom van at is csillan 1-2 ora mulva :( Szep az eredmeny felvitelkor, de a tartossaga sajnos nem eleg szamomra.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

bkriszti1997

2018. január 8.

Túl sötét, ráadásul filmréteg képződött rajta így nem tudom elhasználni. Nem szeretem.

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

viraglilla

2017. december 15.

Matt lesz az arc szépen elfedi a fényt de pár óra után lekopik. Reggel az ajtón kilépve tökéletes egészen ebédidőig. Estére nyoma sincs, hogy volt rajtam.

viraglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Én szeretem, nagyon leárazva vettem már jó ideje. Lassan fogy, nem törik, pedig én mindent széttörök.
Nem rossz, a tartóssággal picit gondok vannak.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Nem rossz, a tartóssággal picit gondok vannak.

spari193

2017. szeptember 21.

Impulzus vásárlás volt Glamour napokon. Mostanában elkezdett átfényesedni a bőröm, nem tudom mitől, de akkora betűkkel állt ezen a terméken hogy Anti-Shine, hogy gondoltam csak legyűri. Hát nem, sőt. Soha nem látott fényesedésbe kezdett az arcom, a színe jó, de nem tartós, összességébe már szabadulnék tőle..

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

blondie0310

2017. augusztus 16.

003-as árnyalat van meg, ami nekem túl sötét, nagyon vastagon lehet csak felvinni, ez végett nem túlzottan szeretem. Felpödrődik, darabos, nem igazi púder állagú. Nem szeretem.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

mizsofia

2017. június 30.

Könnyen viselhető, természetes hatást nyújtó kis púder, ami szépen mattít. De a hatása sajnos nem tart ki annyira hosszan, nap közben érdemes pàrszor a T-vonalban felfrissíteni, de alapvetően szerethető kis darab :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

tothnono

2017. június 4.

A szem alatti terület fixálására vettem egy világosabb árnyalatot. Nem rossz, de a nap végére azért kopik, számomra kevésbé tartósabb ezen a területen egy transzparens púdernél.

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.