KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Olajmentes, klinikailag tesztelt, ph-semleges

Krémmánia Kedvencek a -től
Lora

2013. október 7.

Eddig egy Nivea szemre való sminklemosót használtam, aztán tavaly karácsonyra megkaptam ezt a lemosót egy Astor spirállal összecsomagolva. Hónapokig tologattam a polcon, fenntartásaim voltak vele kapcsolatosan. Amikor először kipróbáltam.. mérgelődtem, hogy miért vártam eddig vele? Nagyon szuper, olajmentes, ezért nem hagy kellemetlen érzetet a bőrön. Ennek ellenére rendkívül hatékonyan és kíméletesen távolítja el a sminket az arcomról. Egyáltalán nem kell dörzsölgetni, szenvedni vele. És egyáltalán nem csíp, a bőröm sem pirosodik ki. Már pár hete használom, új kedvenccé lépett elő!

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Hidratálók: Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.