KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: anduus, Módosítva: 2011. július 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Astor Fash'n Studio család legújabb tagja, színéhez passzoló gyümölcsillattal.

MsKors

2016. július 12.

Annyira imádtam! Aztán jött tesóm akkori barátnője, kölcsön kérte és elvitte, azóta sem láttam hírét sem... Bármelyik másikat vihette volna, miért pont ez kellett neki, miééééért?! Bár tudom, mert marhajó... :)

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Amikor levettem a polcról az üvegcsét, csak a szín fogott meg, mással nem is foglalkoztam. Aztán felkentem, és száradás után jött a döbbenet, a körömlakk illatos! És ez még nem minden: az illat napokig érződik.
Illatos, tartós, cuki! Nekem nagyon tetszik!

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Illatos, tartós, cuki! Nekem nagyon tetszik!

helgus96

2015. június 16.

Barack színben vettem még anno. Nem is tudtam, hogy illatos, aztán épp kirándulni voltam, és mindig olyan jó illatot éreztem, fogalmam nem volt, hogy minek, aztán egyszer rájöttem, hogy lakknak. Senki nem nézett utána hülyének, hogy a körmeimet szagoltam, de annyira jó barackos illat volt. Megvettem még utána piros színben, annak már nem volt olyan jó illata.
Összességében jó kis lakk, szép színekben, aránylag tartós is.

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

Összességében jó kis lakk, szép színekben, aránylag tartós is.

Maniac

2015. január 21.

Vékony az ecsete, így picit pepecselősebb a munka vele, de ha végzek, napokig tartó manikűrt kapok, ami lassan kezd pattogni, de inkább kopni csak. Két réteg szükséges a teljes fedéshez, de hajlamos csíkozódni. Száradás közben finom gyümölcsös illat marad a körmökön, ami napokig érződik. Már megvan egy ideje, és még nem nyiffant ki a festék, jól bírja.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 21.

ditti_belle

2014. október 29.

Barnás-bordós színben van meg nekem, szépen fed, 2 réteg elég belőle, gyorsan szárad :)

ditti_belle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Madi

2014. október 5.

A vékony ecset ellenére az egyik kedvenc lakkom. A piros Mikado árnyalat van meg, sajnos fogy és nem látom már sehol ezeket a lakkokat. :( A gyümölcsillat tök jó, először, mikor éreztem, azt hittem, csak beképzelem, mert túl régóta festek körmöt. :D

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Nyuszitekercs

2014. április 26.

tavaly vettem egy kékes türkizest meg egy bordós cseresznyéset sokáig nem használtam és most mikor újból kibontottam, ugyanolyan mint amikor levettem a boltban a polcról picit sem sűrűsödött be :) a színe is klassz szépen fed, és jópofa a háttérben érezhető illat (bár ez utóbbi csak a meggyesnél van meg :D )

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

bea654

2014. március 4.

Egy bordós-pinkes árnyalat van meg. Igazából fel se tűnt,hogy illatos a lakk.Az illatát körülbelül még másnap is lehet érezni,de igazából nekem ez nem is baj. A színével és a száradási idővel is tökéletesen elégedett vagyok,szeretem nagyon(:

bea654
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 4.

Moonlight

2014. március 2.

Volt egy bordóm belőle, valami eszméletlen!
1 réteg és kész! Manapság ez már csoda. Mivel nem az én stílusom,elajándékoztam,de ez nem az ő hibája :)

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Volt egy bordóm belőle, valami eszméletlen!

Saci981228

2014. február 8.

Nekem a 085-ös árnyalatban van meg és én Follow Annánál láttam meg és nagyon megtetszett. Be is ruháztam még az nap egyre és azóta is szeretem. Az üvegben elég büdös illata van, de felkenve igazi gyümölcs illata lesz ez az illat napról napra egyre elszagtalanodik és kb 5 napig érezhető. Nekem bevált :)

Saci981228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.