KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. július 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 300 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta, foxpost vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Ár: 300 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 2/3-a van meg, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta, foxpost vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal

pomme

2016. szeptember 29.

A világosabb árnyalatok nem annyira jók, de a középvilágos és a sötét színek verhetetlenek! Nekem 7 napig simán bírták, igaz, nincs túl hosszú körmöm, de miután megszárad, fura "állaga" és tapintása lesz, kicsit gumis, gondolom ez a lycra flex dolog. Tényleg rugalmas lesz tőle a festék, nem pattog le 1-2 nap után, mint más lakkok. A sötétlila-majdnem fekete valamilyen Violet a kedvenc árnyalatom. Fedőlakk nélkül simán elvan egy hétig-10 napig, szerintem nélküle jobb is, mert akkor már nem ugyanaz az "állaga" (bocsánat, jobb szót nem tudok rá :D), hamarabb megadja magát. Inkább kopik, mint pattog, nagyon szeretem. Sajnos elég drága, de ha azt nézem, hogy egy géllakkozás másfél-két hétig néz ki valahogy és 2500 Ft felett van a legalapabb lakkozás, akkor ez simán megéri az árát, főleg akciósan, mert elég nagy mennyiség, szinte ugyanolyan tartóssággal. Lakkhígítóval nincs jó barátságban, gondolom megint csak a lycra miatt, de olcsóbb, nagyon új és nagyon folyós lakkal keverve (pl. Essence) ismét használható lesz, a tartósságából pedig csak pár napot veszít.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

KuliKali

2016. május 16.

Ősrégi alapkészlet lakk itthon. :) Anno jól fedett,mára már rendesen csíkoz,nem fed jól a 956-os Ultra White árnyalat.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

maradok

2015. április 3.

Szeretem az Astor lakkokat. Érdemes pár forinttal többet fizetni értük a drogériás társaiknál szerintem. Szép színek, elfogadható tartósság a körmökön.

maradok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Bolvarin

2014. április 26.

Nekem is Nude-French van meg, gyönyörű a színe és egész jó áron jutottam hozzá a Tescoban egy leárazáson. Tényleg tartós, és gyorsan szárad. Egy pontot viszont levonok, mert a vége felé besűrűsödik, így nem lehet elhasználni.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Amelia38

2014. április 12.

Na nekem ő A körömlakk. Nude-francia manikűr színkört használom, csodásan szépek már egy rétegben is, de duplán felvive sem lesz tömény, átlátszatlan, hanem megmarad a szép, opálos jellege. Sokáig bírja felkenve, nem kopik gyorsan és nem veszít a csillogásából. Nekem sajnos a végét mindig ki kell dobni, mert gyakori festés mellett is beszárad az utolsó fél centi, mire leérek odáig. Fogalmam sincs miért. Folyik, de már nehéz vele dolgozni. Kicsit drága is, de ettől függetlenül csak azt veszem, vagyis venném, de hónapok óta egy drogériában sincs a kedvenc árnyalatomból.
Jah és ami még plusz pont, hogy ez az egyetlen lakk, ami mellett a rémes minőségű körmeim nem törnek és hasadnak.

Amelia38
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

nikike

2013. december 22.

Nalam a koromlakkok sosem tartanak sokaig, tenyleg max. 2 nap. Nem tudom miert... de ez a koromlakk kibir 3 napot is. :D De tenyleg. Eddig ez a legjobb koromlakk amivel talalkoztam. Egy puder rozsaszin arnyalat van meg, es tartosabb mint a tobbi, de tenyleg ez sem birja nalam 3 napnal tovabb, mert elkezd kicsi darabokban lepattogni.

nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Glara

2013. november 26.

Egy gyöngyházfényű nude színem van belőle. Azt kell mondjam, eddig ez a legjobb drogériás körömlakkom. Tényleg tartós, nem kopik a körömvégeken és nem is pattog. Ha találok még érdekes színt belőle, biztosan kipróbálom.

Glara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

ReKata

2013. szeptember 14.

Nagyon tartós és gyorsan szárad, bár két rétegben még nem tökéletes a pigmentáltsága, így csak 4-es.

ReKata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

req

2013. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot, mert jól fed, 5 nap után pattog csak le, és szép fénye van. Creamy Coral szín van meg nekem, és egy rétegben is tökéletesen fed!

req
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

macaron_kitty

2013. június 27.

Tartós, szépen fed (2 rétegben).

macaron_kitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Tartós, szépen fed (2 rétegben).