KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1409 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2013. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél finishű lakk, mely több, mint 10 napig tart. A 3 az 1-ben formula fényes, színes, gél-lakkozáshoz hasonló hatást ígér, melyhez nem szükséges alap- és fedőlakk használata. A könnyen használható Superior Salon Pro Bush ecsettel a lakkozás csupán egy ecsetvonás.

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone-1 Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ferrocyanide sz Red 34 Lake / CI 15880 szAluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

Ár: 800 , Eladó: Eby92
Állapot: új, Helyszín: Vác, Budapest, fizetés: személyes átvétel Vácon vagy Budapesten, banki utalás után postázom ajánlott levélként
Astor Perfect Stay Gel Shine You are grey-t
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

sarria

2018. július 25.

Fedőlakkal használva teljesen vállalható a 10 nap (Precious Shell). A színéből, csillogásából semmit sem veszít, csak a köröm végénél kezd ez nagyon diszkréten kopni. Nekem nagyon bejött, biztos, hogy beszerezek még egy pár színt, hiszen nagyon szép színskálája van.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

FrostJaina

2018. május 16.

Szép színei vannak, több is van belőle nekem. 2 rétegben szépen fed, ecset is jó, tényleg sokáig bírja, de csak egy jó fedolakkal! 6-7 nap maximum. Nekem megfelel, 5 csillag.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Linuxo

2018. április 30.

105-ös sweet for you árnyalatot vettem meg nagyon akciósan. Még így is hiba volt azt a pár forintot is kiadni érte. Nulla, azaz nulla fedése van! Kentem hát egy 2., illetve egy 3. réteget is, nem lett jobb. Megszáradni az életben nem tud ez a lakk. Soha többé nem venném meg. A szín is borzasztó választás volt. Egyedül az üvegcse szép. Na jó, az ecset kialaítása is megmérdemel egy pontot. Ez így összesen 2 pont. Jóindulattal.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Colormonkey

2018. március 20.

Az első körömlakk, ami nálam 3-4 napig gyönyörűen fentmarad. Nálam ez nagy szó. Szépen kopik, nem pattogzik le, csak a köröm végéről kopik. és gyönyörű színei vannak. (Másik kedvencem a 106 MY HEART.)

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

selmeczireka

2018. március 16.

A 203-as (tickle my pink) árnyalatot vásároltam meg a DM akciós állványáról, emlékeim szerint 900 Ft alatt volt az ára. Kicsit aggódtam, hogy vajon mennyit állhatott szegény egymagában, mióta és hány ember nyitogatta már ki a tégelyt...de mivel nem váltak el egymástól az alkotó elemek és semmi furcsát nem láttam rajta, így hát megvettem. És nagyon tetszik. A színe visszafogott, mégis csajosan pink, igazi nude árnyalat, kicsi babarózsaszín beütéssel. Szép fénye van, nem pattog le, könnyen kenhető, nem hólyagosodik fel, szépen fed 2 rétegben. Az 5-6. napon már a vége picit megkopott, de csak minimálisan. Nekem ennyit bírt ki, Catrice alap- és fedőlakkal, tehát a 10 nap erős túlzás, nem is vártam ezt tőle, szerintem ez irreális is lenne. Mivel nagyon jutányos áron jutottam hozzá, így maximális pontszám, de egyébként is elégedett vagyok vele.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Nemlin

2018. január 20.

Kedvelem, mert tartós, gyönyörűek a színek, jó formájú az ecsete és lemosni is könnyű.

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

lupelupe

2018. január 20.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Gyönyörű a finishe, és tényleg tartós, de 10 napot azért nem bír ki. Sajnos sok nagyon klassz szín már nem kapható.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Szilvia7

2017. október 10.

Több színt is megvettem már. Két rétegben felkenve a fedése,fénye gyönyörű, gyorsan szárad, egy hetet bőven kibír. Sajnos viszonylag hamar besűrüsödik az üvegben,ha kb fele már kifogyott, de ettől eltekintve a kedvenc lakkom.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

blankasara

2017. augusztus 19.

Egy világos barnás-rózsaszínes árnyalat jött haza velem. Teljesen le vagyok nyűgözve tőle, korábban sosem volt olyan lakkom, ami 6 napig teljesen hibátlanul fennmaradt a körmeimen, egyetlen kopás vagy repedezés nélkül. Gyorsan száradt, napok után is ugyanolyan szép volt a fénye. Megutaztattam külföldre, így módom sem lett volna korrigálni, de arra egyáltalán nem számítottam, hogy nem is kell. 2 napot még simán kihúzhattam volna vele, de hazaértem és látszott a lenövés, így lemostam, viszont nem kérdés, hogy ezzel festem mostantól itthon is és veszek még más színeket.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Tella

2017. július 30.

A 310 Scandalous Red-et használom néha (mindig mást szoktam) és nagyon tartós. Egyébként teljesen átlagos körömlakk, semmi extra, de tényleg sokáig fenn marad, és elég gyorsan szárad.Nem szoktam használni fedőlakkot, sem alapozót, nem nagyon van ilyenekre türelmem. 2 rétegben viszem fel mindig a lakkot. Vasárnap szoktam lakkozni, de ez több mint egy hétig kitart. Persze attól is függ, kinek mi a munkája, mennyit mosogat stb. Nekem ez nagyon bevált.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.