KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Astor Quick & Shine Körömlakk+Rimmel 60sec
Ár: 1000ft-postával a 2db. , Eladó: mariann33
Állapot: Vadonat új., Helyszín: --, fizetés: Utalással
Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nkltt

2017. november 14.

imádom az astor körömlakkokat, eddig még soha nem csalódtam bennük
legújabb árnyalatom a 618 blackberry smoothie, már egy rétegben is szuper fedése van

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

imádom az astor körömlakkokat, eddig még soha nem csalódtam bennük

dunaimano

2017. november 11.

Nagyon gyorsan szárad, gyakorlatilag felkenem és mire végzek már meg is száradt! :) A színe is szép, és elég tartós. Imádom! :)

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

cintialaura

2017. október 16.

A 45 másodpercet erős túlzásnak érzem, egyébként volt már olyan lakkom ami lassabban száradt. Szépen terül és precízen lehet dolgozni az ecsetével, nem csíkoz. A lakk színe olyan mint amilyen az üvegben, és egy rétegben is szép. Két rétegben kell neki egy 20-25 perc amíg megszárad, és nekem kb. 2-3 napig bírja kopás nélkül. A finish nagyon fényes, és nem mattul el a napok során sem.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Ciklon3

2017. október 15.

A sötét barna lakkot próbáltam water marble technikában működött. Önállóan nem próbáltam. A fedőlakkja borzalmas, mindent felold.

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

mindapinkszent

2017. szeptember 20.

Nem tudom, mi az a 45 sec, mert két rétegben fedőlakkal két óra alatt sem száradt kopogósra. Ettől függetlenül nálam nyerő, mert 4 (!) napig bírta. Azt tudni kell, hogy rólam minden lakk két nap alatt lepattogzik. Piros színem van belőle, szép sötét vérvörös, tetszik az árnyalat.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Beebeee

2017. augusztus 30.

Ki akartam próbálni egy árnyalatot, amit nem igazán érzek magaménak, de mégis látni akartam a körmeimen. Pont ott volt az a szín az akciós halomban a drogériában, így került a kosaramba ez a jó minőségű körömlakknak nem nevezhető izé. Gondoltam először lábköröm teszt, maximum ha nagyon ocsmány ott a jó öreg zokni gyors megoldásnak. Az hogy lassan szárad enyhe kifejezés. Felkenés után 3 órával még ragadt, úgyhogy papucsban nyomtam le a napot, még jó, hogy nyár van :D Aztán MÁSNAP!!!!! zokni, cipő... Hát mikor este levedlettem, ami a lábaimon fogadott felért egy harci övezettel. Konkrétan megolvadt, vagy csuda sem tudja mi történt, de a lakk fele eltűnt a másik felében meg benne volt egy fél zokni. Soha nem tapasztaltam még ilyet.Kabaré. Atért két csillag, mert kipróbáltam a kezemen és ott bírta 3-4 napig, ezáltal az aluljárós kotorékok fölé helyezem egyel.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

draculina

2017. augusztus 30.

A fekete árnyalat van meg és nem nagyon szeretem, mert túl lassan szárad és fél nap után elkezd lekopni.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

dorotheailly

2017. augusztus 12.

Jó minőségű lakk, szépen fel lehet vinni, nem csíkos, gyorsan szárad és szép árnyalatokban kapható. Nekem a "Taste of Summer" árnyalat van meg, de biztos fogok még venni ebből a fajtából, megéri az árát.

dorotheailly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

izabella73

2017. július 14.

Több színben is van belőle,szeretem az Astor lakkokat mert szépen fel lehet kenni,nem csíkoznak,gyorsan száradnak szépek a színek.Fedő lakkal kb 4napot bír,kicsit lehetne tartósabb is.Nagyon örültem mikor legutóbb a Rossmannban járva megláttam hogy 200ft.-ra le van árazva,és még volt belőle 5féle szín!Jött is velem mindegyik :) :)

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

nagyheni92

2017. július 9.

Nekem a 306. Red letter day van meg, ez ilyen csillogós piros. Annyira nem a kedvencem, de ha sietek és vmi jó kis színt akarok a körmeimen akkor ez tuti biztos. Tényleg gyorsan szárad, de a 45 mp az kicsit túlzás! Inkább 5-10 perc kell azért neki. De viszont eléggé tartós! Ok, nem tökéletes, de kibírja a 4-5 napit úgyhogy közbe az ember a háztartást + mindent csinál.

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.