KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• csíkmentes felvitel
  • könnyen kezelhető ecset
  • 45 másodperces száradás
  • magasfényű finish

30 árnyalatban kapható

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes

Alaina12

2018. február 11.

Féláron vettem a Rossmannban a 621-es árnyalatot. Jelenleg 4.napja van felkenve és csak most kezdett el lekopni egy alapos fürdőtakarítás eredményeként. :) Szóval a tartóssága kiváló, nekem a felvitellel sem volt problémám. Biztosan veszek még belőle más árnyalatban. 😀

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Katka0716

2018. január 12.

Fél áron vettem a Rossmannban, nagyon szépen fed, csíkmentes, könnyen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad. 612 package it pink és 619 pink cupcake árnyalatok vannak meg, de még venni akarok :D

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Szilviams0118

2018. január 12.

618 blackberry smoothie, féláron jutottam hozzá és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egy rétegben is szép, de kettőben az igazi, az ecsetével könnyen lehet felvinni és (számomra meglepő módon) gyorsan szárad. Fedőlakkal kíváncsi vagyok meddig bírja.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Aspartia

2017. december 31.

Amikor megvettem, az elején nagyon jó volt, de mára már "elöregedett" az anyag benne, nem is szárad meg olyna gyorsan és borzasztó hamar kopik :(

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

bettiii

2017. december 15.

608 Make Everyday Special árnyalatban van meg, az egyik kedvenc körömlakkom. Rendkívül tartós, 4-5 napot simán kibír a kezemen. Nem szárad meg 45 másodperc alatt, de még így is gyorsabb és szebb a finishe, mint más körömlakkoknak. Az ecsetét én nagyon szeretem, de komolyan! Szélesebb a feje, ezért egy mozdulattal fel tudom vinni a lakkot. Összességében nekem bevált!

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

nkltt

2017. november 14.

imádom az astor körömlakkokat, eddig még soha nem csalódtam bennük
legújabb árnyalatom a 618 blackberry smoothie, már egy rétegben is szuper fedése van

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

imádom az astor körömlakkokat, eddig még soha nem csalódtam bennük

dunaimano

2017. november 11.

Nagyon gyorsan szárad, gyakorlatilag felkenem és mire végzek már meg is száradt! :) A színe is szép, és elég tartós. Imádom! :)

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

cintialaura

2017. október 16.

A 45 másodpercet erős túlzásnak érzem, egyébként volt már olyan lakkom ami lassabban száradt. Szépen terül és precízen lehet dolgozni az ecsetével, nem csíkoz. A lakk színe olyan mint amilyen az üvegben, és egy rétegben is szép. Két rétegben kell neki egy 20-25 perc amíg megszárad, és nekem kb. 2-3 napig bírja kopás nélkül. A finish nagyon fényes, és nem mattul el a napok során sem.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Ciklon3

2017. október 15.

A sötét barna lakkot próbáltam water marble technikában működött. Önállóan nem próbáltam. A fedőlakkja borzalmas, mindent felold.

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

mindapinkszent

2017. szeptember 20.

Nem tudom, mi az a 45 sec, mert két rétegben fedőlakkal két óra alatt sem száradt kopogósra. Ettől függetlenül nálam nyerő, mert 4 (!) napig bírta. Azt tudni kell, hogy rólam minden lakk két nap alatt lepattogzik. Piros színem van belőle, szép sötét vérvörös, tetszik az árnyalat.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.