KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sheol

2018. július 12.

Legalább nyolcféle árnyalatban megvolt, volt rózsaszín, piros többféle és fekete is. Ez az abszolút felkenem és 1 perc múlva rohanok körömlakkom, mindig elég volt 1 réteg is. Egyedül a törtfehér árnyalatával nem voltam elégedett.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

dynah13

2018. június 24.

Nagyon szeretek az Astor lakkokat, van olyanom, ami mar tobb eve megvan, es meg nem szaradt be! Jol fed, szep a szine, konnyu felkenni. 45 mp-nel azert tobb kell a szradashoz, de eleg gyorsan megszarad. :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

evivi92

2018. június 17.

Nagyon szeretem az Astor körömlakkokat a tartósságuk miatt! Mondjuk az is igaz, hogy a 45 mp az kamu; de ha rászánod az időt, hogy rendesen megszáradjon, akkor tényleg gyönyörű lesz a végeredmény. Nekem egy bordó, és egy nude színű van, amit nagyon szeretek viselni télen/nyáron.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Tmika

2018. június 8.

A 302 Glass of Wine nevű árnyalat a legszebb piros, ami valaha a körmömön volt, most is van itthon. Sajnos akármilyen lakkot kenek a körmömre, előtte alapozóval, és akármilyen körömlakklemosóval szedem le, elkezd lemezesen törni a körmöm, és ilyenkor 4-5 hónap, mire rendbe jön. De ez sem érdekel, mert ez a szín gyönyörű. Olyan nagyon gyorsan nem szárad, csak nagyon vékony rétegben, de abból meg kell három, plusz alap és fedőlakk. Ha rohanok vele, és túl vastagon kenem, akkor "buborékosodik", de ezt más lakkoknál is tapasztaltam. Megfelelően felrakva, és nem rohanva, időt rászánva gyönyörű a végeredmény.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

ladel

2018. május 29.

Szeretem ezt a lakkot, de az egy nagy kamu, hogy 45 másodperc alatt szárad. :D

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Szeretem ezt a lakkot, de az egy nagy kamu, hogy 45 másodperc alatt szárad. :D

kpityike

2018. május 23.

500 Ft-ért vettem végkiárusításban, de annyit sem ér. Még nem volt Astor lakkom, az olcsóbb kategóriás lakkokat szoktam használni, ezért is örültem meg, hogy ennyiért kipróbálhatom. Hatalmas csalódás. A száradási idő messze nem 45 mp, öt perc után is nyom maradt benne. Alap és fedőlakkot is használtam, de másnapra már le volt pattogzódva. A szín legalább szép (gyöngyház menta). Több Astor cuccot nem veszek mostanában :(

kpityike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

eszter1234

2018. május 21.

Nagyon szeretem, gyorsan megszárad, ha több réteget rakenek, szinte olyan, mintha körmösnél lettem volna. Nagyon megéri :)

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. március 25.

Féláron vettem egy 301-es szép, sötét piros/vörös árnyalatút pár napja. Nagyon szép, telt, fényes, az ecsete kiváló, viszonylag hamar megszárad, és egészen jól bírja, pedig csak egy rétegben kentem, és így is szép. (Jobban bírja, mint a bio lakkjaim.) Ha tényleg kivonják az egész márkát, és nem csak a dm-ből, az nagy kár lenne. Régi, már a Kádár-korban is kapható volt nálunk, kitűnő márka. Nagyon szerettem fiatal koromban a rúzsait is. Megbízható, jó német minőség. Igaz, sok más kapható, de nagyon sajnálnám magát a tényt, noha nem sűrűn vásároltam az utóbbi időkben tőlük. Ez a lakk, így féláron nagyon megéri!

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 25.

lovereira

2018. március 25.

A kedvenc körömlakkom, tartós (4-5 napig bírja), szép színekben lehet venni. Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból a márkát.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Vivi0507

2018. március 15.

613 - mas shop till you drop árnyalat van meg.Egy rétegben azért elég foltos igényli a kettő réteget , a 45 mp es száradás egyáltalán nem igaz, sokkal több kell neki , viszont egy jó fedőlakkal elég tartós de én a maybelline lakkokat sokkal jobban szeretem.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.