KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• csíkmentes felvitel
  • könnyen kezelhető ecset
  • 45 másodperces száradás
  • magasfényű finish

30 árnyalatban kapható

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Ajánlott posta, foxpost vagy személyes átvétel Nyíregyháza Korzónal
Astor Quick & Shine Körömlakk+Rimmel 60sec
Ár: 1200ft-postával a 2db. , Eladó: mariann33
Állapot: Vadonat új., Helyszín: --, fizetés: Utalással

dorotheailly

2017. augusztus 12.

Jó minőségű lakk, szépen fel lehet vinni, nem csíkos, gyorsan szárad és szép árnyalatokban kapható. Nekem a "Taste of Summer" árnyalat van meg, de biztos fogok még venni ebből a fajtából, megéri az árát.

dorotheailly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

izabella73

2017. július 14.

Több színben is van belőle,szeretem az Astor lakkokat mert szépen fel lehet kenni,nem csíkoznak,gyorsan száradnak szépek a színek.Fedő lakkal kb 4napot bír,kicsit lehetne tartósabb is.Nagyon örültem mikor legutóbb a Rossmannban járva megláttam hogy 200ft.-ra le van árazva,és még volt belőle 5féle szín!Jött is velem mindegyik :) :)

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

nagyheni92

2017. július 9.

Nekem a 306. Red letter day van meg, ez ilyen csillogós piros. Annyira nem a kedvencem, de ha sietek és vmi jó kis színt akarok a körmeimen akkor ez tuti biztos. Tényleg gyorsan szárad, de a 45 mp az kicsit túlzás! Inkább 5-10 perc kell azért neki. De viszont eléggé tartós! Ok, nem tökéletes, de kibírja a 4-5 napit úgyhogy közbe az ember a háztartást + mindent csinál.

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

ehilda

2017. június 25.

A 203 into the sunset van meg. Ajándékba kaptam. Nagyon szép erősebb piros, szerintem ez a szín egész évben ideális. 8 ml pont eég egy színből szerintem. Hamar szárad de a 45 másodperc erős túlzás még az eső rétegnél is. Fedőlakk rákenése eőtt egy kicsit mosogattam meg is viselte a körömvégeket mert lekopott kicsit. Az ára lehetne kevesebb is, mert hasonó áron jobbat kapni.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Horvathadri

2017. június 8.

Az egyetlen márka, ami hosszú időn keresztül a körmömön marad (értsd kb 5nap, de ha nem mosogatok minden nap,akár egy hetet is kibír) pedig csak egy She fedőlakkal kenem be a végén. A 611-es Raise a Glass a világon a második legszebb piros :) Tényleg imádom már kb 1.5 éve.

Horvathadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Gina1031

2017. május 29.

Megbízható minőség, kellemes színek (most épp 621 tejeskávé-szerű finomság) tényleg gyorsan szárad - ami nekem: folyton időhiánnyal küszködőnek meghatározó szempont. Csak a "shine"-t hiányolom én is. Ha nagyon hiányolom és több időm van, Essence the gel top coat segít a fényesítésben...

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

pomme

2017. május 17.

Váó! Először csak lestem, hogy milyen sűrű (Lady in Black), na mondom ez soha ne fog megszáradni. Felkentem és egy rétegben majdnem tökéletesen fed, kettőben meg már aztán tényleg gyönyörű. Szupergyorsan megszárad, ha menni kell valahova, ez lesz az utolsó pillanatos lakkom. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert quick-nek quick, de a shine az sajnos lemaradt. Ha olcsóbb lenne megkapná a max csillagot, de így nem lenne igazságos.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

alexandraporcelain

2017. május 16.

609 Splash of the ocean árnyalat van meg. Igazi tavaszi, üde szín, én nagyon szeretem. Tartós lakk, szép fénye van, jó a ecsete, és tényleg gyorsan szárad. Imádom :)

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

hettuska

2017. május 11.

Engem a 607-es Hug Someone-nal lepett meg egy barátnőm a szülinapomon. Alapjáraton mindig itthon géllakozom, de gondolta, ha megunom, az jól jöhet. És milyen jól tette! Két rétegben elég jól fed, hármat nem merek felvinni, mert félő, hogy fellevegősödik. Jó az állaga, nekem az ecset is tetszik, egy húzás, egy köröm, és kész is. Gyorsan megvan, két napja kentem le vele a körmöm, egyelőre semmi gondom vele, nagyon kíváncsi leszek. Én ajánlom! Az ára miatt 4 *

hettuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

dnelli

2017. április 29.

- csíkmentes felvitel -> ez az egyetlen lakkom, ami csíkoz, mégis csak ez hirdeti magát csíkmentesnek
- könnyen kezelhető ecset -> nem mondanám annak, sőt...
- 45 másodperces száradás -> nem mértem stopperrel, de tényleg gyorsan szárad, szóval ez talán igaz
- magasfényű finish -> ez is igaz, két rétegben

Nem is lenne egy rossz körömlakk, de 1200Ft-ért nem engedhetné meg magának, hogy egy 900Ft-os Catrice oda-vissza verje. Két szín is megvan belőle, mindkettő nagyon gyenge fedésű... Két réteggel már mindkettő szép, és átlátszatlan, de egy rétegben szörnyen néznek ki.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

- könnyen kezelhető ecset -> nem mondanám annak, sőt...
- magasfényű finish -> ez is igaz, két rétegben