Astor

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• csíkmentes felvitel
  • könnyen kezelhető ecset
  • 45 másodperces száradás
  • magasfényű finish

30 árnyalatban kapható

evasimonyi

2019. február 14.

piros es csillamkek szinekben van meg, ket retegben szoktam felkenni, rendkivul tartos, es tenyleg gyorsan szarad
imadom a szineit is, illetve ket reteggel olyan sima a korom felulete, mintha mukorom lenne fent

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

2019. január 27.

Nem csíkmentes,mert bárhogy próbálom picit az marad. A színe szép és egész tartós,pár napot kibír. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Jucuus

2019. január 3.

Olcsón jutottam hozzá leértékeléskor, na mondom ki kell próbálnom, egy neonos narancssárga színhez jutottam hozzá, nyárra nekem nagyon bejött. Most télen is felkentem, nem okozott csalódást. :D Nagyon hamar szárad, ecsetét nagyon szeretem, mert könnyű vele felvinni csíkozódás mentesen a lakkot.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 3.

Valaki azt írta, hogy olyan végeredmény érhető el vele, mintha műkörmösnél járt volna. Hát... be kell, hogy valljam, még sosem jártam műkörmösnél, de ez a lakk két rétegben tényleg szép eredményt nyújt (Life in Pink [204] árnyalat).
A széles ecsetével kifejezetten könnyű dolgozni.
Nem mértem stopperrel, hogy hány mp alatt szárad, de gyorsan.
Shine - igen. Ha másnap kap még egy extra fedőlakkot, akkor pedig senki nem mondaná meg, hogy ez nem egy sokezres lakk.
Ár-érték arányban kiválóan teljesít és a színválasztéka is bőséges.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 3.

A széles ecsetével kifejezetten könnyű dolgozni.
Nem mértem stopperrel, hogy hány mp alatt szárad, de gyorsan.
Ár-érték arányban kiválóan teljesít és a színválasztéka is bőséges.

Evaaaa

2018. szeptember 10.

én kb 500ft ért vettem leárazva a 621-es árnyalatot SOS megoldásnak. Szuper körömlakk!!! Nagyon jó az ecset kialakítása, még ha túl sokáig kenegetem, és kicsit csíkosnak is tűnik, mire megszárad egészen homogén, és valóban nagyon gyorsan szárad, akár 2 rétegben is! (bár azért nem 45 másodperc, de kb 1-2 perc alatt már jó) Eddig csak a lábamon próbáltam, ott elég tartósnak is bizonyult, most tesztelés alatt áll kézen is. :)

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

varzso

2018. augusztus 3.

Jó lakknak tartom, én mindig 2 rétegben kenem fel, így több idő a száradás, de valóban gyorsabb,mint más lakkok esetében. Tartós is, elégedett vagyok vele.

varzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

ironkinga

2018. július 24.

Tényleg nagyon gyorsan megszárad, és elég egy réteg, ami nagyon király!! Tartós is a maga nemében összehasonlítva a többi - olcsóbb - körömlakkommal. Összességében szeretem.

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

sheol

2018. július 12.

Legalább nyolcféle árnyalatban megvolt, volt rózsaszín, piros többféle és fekete is. Ez az abszolút felkenem és 1 perc múlva rohanok körömlakkom, mindig elég volt 1 réteg is. Egyedül a törtfehér árnyalatával nem voltam elégedett.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

dynah13

2018. június 24.

Nagyon szeretek az Astor lakkokat, van olyanom, ami mar tobb eve megvan, es meg nem szaradt be! Jol fed, szep a szine, konnyu felkenni. 45 mp-nel azert tobb kell a szradashoz, de eleg gyorsan megszarad. :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

evivi92

2018. június 17.

Nagyon szeretem az Astor körömlakkokat a tartósságuk miatt! Mondjuk az is igaz, hogy a 45 mp az kamu; de ha rászánod az időt, hogy rendesen megszáradjon, akkor tényleg gyönyörű lesz a végeredmény. Nekem egy bordó, és egy nude színű van, amit nagyon szeretek viselni télen/nyáron.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.