KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Grebeka, Módosítva: 2016. július 25.

Dúsító szempillaspirál argánolajjal, ultra fekete színben

Egyedi kanál alakú keféje tökéletesen követi a szem vonalát, befed és megemel minden egyes pillát. A puha és kemény szálak segítségével még a legkisebb, nehezen elérhető pillákat is elérheted, dúsíthatod és tökéletesítheted!

Angelless

2018. január 13.

A neve ugyanez, viszont a csomagolása inkább magenta színű, mint arany. Ez az új vagy a régi csomagolás? Mindegy, ide írom a véleményt.
Nagyon szép a keféje, pont az a fajta kefe, amit szeretek. Ez inkább szétválasztja a pillákat, és hosszítja. A terméket viszont elég hülyén veszi fel: középen kevesebbet, mint kéne, a végére meg odapöttyint egy csomót (nyilván azért, mert a végén már picurkák a sörték és nem tudja lehúzni a tubus tetején lévő műanyag cucc). Ezt leszámítva sincs benne az az érzés használat után, hogy "hű, ez igen". Természetes hatású pillákat csinál, és aki műszempillásabb pillákat szeretne, az ne pazarolja a pénzét erre!
A fogókája vagy mije kifejezetten tetszik, nagyon kézreálló, sokkal jobb mint a Rimmel nagy vastag spirálkeféi mert azokat tök kényelmetlen fogni.
Újravenni azonban csak a kényelem és a potyogásmentesség miatt nem fogom ennyi pénzért.

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

dunaimano

2017. november 11.

Kuponnapok alatt szereztem meg, és habár nem ezt vártam, azért meg vagyok vele elégedve. Szép, a festék jó minőségű, tökéletes a színe, nem csomósodik, és ami miattt igazán megszerettem, az a természetes hatása. Nem szeretem az agyonspirálozott, összecsomósodott szempillákat, sosem értem a sminkvideókban sem a két-három minden oldalról újrakenést, egyszerűen nem tartom szépnek. Ez a spirál pedig gyönyörűen kiemeli a szemeimet, mégis meghagyva a természetességem.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

pigglypig

2017. július 19.

Teljesen ugyanígy jártam, mint az előző válaszoloó, bárcsak lett voln annyi eszem, hogy rápillantok a termékre gyorsan itt az oldalon :( 999 ft, DM, örültem, mint majom a farkának, gondoltam, valamivel igazán megjutalmazhatom magam. Ráadásul láttam, mikor a pénztáros levonta a kedvezményt a kasszánál, 3499 volt a gép szerint az eredeti ár, hű, mondtam is páromnak micsoda vételt csináltam, ha ilyen ára volt, tuti minőségi termék... (kis naiv :D)
Nem csinál SEMMIT. Csak feketék lesznek tőle a pilláim, semmi több. 2 rétegben is próbáltam, ugyanaz, habár bónuszként még jól össze is ragasztotta a pilláimat. Jobban jártam volna valami olcsó Essence-es spirállal, mert magasan veri ezt. Astor, shame on you, ez egy kalap kaki sajnos.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

viviennoo

2017. május 27.

999 ft-ra volt leértékelve minden astor termék itt felénk a dm-ben. Így be is táraztam mindenfélét, köztük volt ez is és még egy astor spirál. Így ma gondoltam, teszek egy próbát, egyik szemem ez, másikon az...Hát ez nagyon nem akart működni :( kicsit olyan semmilyen, nem lesz se hosszabb, se dúsabb. a másik spirál ( big & beautiful curved boom, vagy mi:D ) jobban teljesített. De attól függetlenül úgy gondolom, így akciósan megérte talán

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

myryyy

2017. január 18.

Évekig maybelline-t hasznaltam, es azt hittem, ebben az árkategóriaban nincs jobb, vagy u.i. jo. De van! Szuper hosszu és dús lesz tőle a pillam. Szerencsére amugy is hosszú a szempillám, igy könnyen ki tudom festeni vele. Ajanlom mindenkinek.

myryyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Grebeka

2017. január 8.

Könnyű vele dolgozni, pont annyit vesz fel amennyit kell. Hatalmas dús és göndör pillákat csinál, egész nap fent marad. Szuper!! :)

Grebeka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

esim

2016. november 14.

Őszintén? Semmi extra, semmi "wow" érzés. Szép a külseje, igényes a keféje és feketének is fekete. Én nem szeretem, amikor még este is ragaszkodik hozzám (a szemem alatt, elmosódva). Hétköznapi spirálnak tökéletes, de nem érezném jól magam, ha csak ez a termék lenne a sminkes kosaramban.

esim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

BrigittaS

2016. október 15.

Hát nem is tudom....a rövid szőke vékony pilláimmal könnyű dolga van a spiráloknak, minden meglátszik rajta, de ez nem. Azonkívül hogy szép fekete lesz és mintha egy kicsit dúsabb lenne, semmilyen változás nem látok. Nem lett göndörebb sem hosszabb. Sajnálom hogy így alakult a kapcsolatunk.

BrigittaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

kissveraa

2016. szeptember 20.

Szuper! Szép mélyfekete színe van, nem potyog és nem csomósodik. Tényleg göndörít, és tartósan benne is marad az ív a szempillákban száradás után. Már két hónapja használom, de nagyon boldog vagyok, mivel nem szárad ki hamar úgy tűnik.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

fehernetti

Korcsoport: < 18
2016. szeptember 15.

Elég lassan fogy, nem csomósítja a pillákat és szépen hosszabítja is őket. Nekem a nap végére a szemem alatti részre mintha lekenődött volna pedig nem szokott könnyezni a szemem, ezért 4*

fehernetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. szeptember 15.