KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Atelier Cologne

Ár:   €110   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2017. november 7.

Ár:   €110
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Egy függőséget okozó és elképesztő Cologne Absolue a friss citromról, juharszirupba csomagolva ...

"Hallottak egy 'visszavonulás'-ról a Nagy Tavak régiójában: néhány napig valódi fa kabinokban, ahol minden nyers és eredeti, mégis szép. Minden este új találkozást ígért, élvezve az ismerős ital meleg citrus aromáját. Nyilvánvaló volt, hogy ezek a pillanatok megváltoztatják őket, talán örökre."

Illatjegyek: citrom Sziciliából, mandarin Kalabriából, juharszirup, Szecsuán bors Kinából, eukaliptusz Kaliforniából, feketeribizli Burgundiából, juharfa, óriásfenyő és cédrusfa Kanadából