KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Auraté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. november 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Az A- és E- vitaminok, a panthenollal és az édes mandulaolaj összetevők különleges kombinációja segíti a bőr természetes regenerálódási folyamatát. A gazdag krém hosszantartóan ápolja a bőrt, reggelente bőre sima és bársonyos tapintású lesz. A krém összetétele a legújabb tudományos kutatások eredményén alapszik.

Kiszerelés: 50 ml

(A képen jobb híján a Q10 krém.)

somodiedo

2013. május 26.

Máj. 26.: Még mindig elégedett vagyok ezzel az éjszakai krémmel, minden este ezt használom. Jól hidratál, de mégsem lesz zsíros a bőröm. A T-vonalam reggelre egy picit kifényesedik, de tényleg nem vészesen (nem úgy mint más, sokkal drágább krémeknél tapasztaltam). Az illatával megbarátkoztam, felkenés után nem is érződik. A nappali verzióra is fáj a fogam, csak azért nem veszem meg, mert van nappali krémem még és azokat sem akarom kidobni, ha már pénzt adtam értük. De amint a készlet fogyóban lesz, kipróbálom azt is.

Ápr. 14.: Vagy a hosszú tél miatt, vagy a bőröm már hozzászokott a jelenlegi éjszakai krémemhez nem tudom, de az arcom nagyon száraz volt az utóbbi időben. Hiába kentem semmi nem segített, hámlott, húzódott, és nagyon érdes tapintású volt. Ha leradíroztam akkor is másnapra ugyanolyan érdes, rossz tapintású lett. Elolvastam itt Sica véleményét, és mivel ennek a krémnek elég szépek az összetevői is, úgy gondoltam teszek vele egy próbát, hiszen csak 500,-Ft. Úgy voltam vele, ha az arcomra nem lesz jó, majd elkenem ide oda ennyi pénzért. De láss csodát a bőröm pillanatok alatt beszívta, nagyon kellemes érzés volt, rögtön hidratált, de mégsem lett zsíros érzetű a bőröm. Reggelre is csak minimálisan fényesedett ki. Azt vettem észre, hogy felkenés után sokkal egységesebb lett a bőrszínem is, és szerintem feszesít is. Ami nem tetszik az illata, kicsit fura, de ha ennyire jó hatással van a bőrömre, ezt elviselem. Remélem, hogy hosszabb távon is jóban leszünk, és akkor megveszem a nappali verzióját is.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Sica

2013. március 22.

Ajándékba kaptam ezt a Penny Marketben, 500 Ft-ért kapható kis csodát. :) Az első éjszakai krémem, amitől reggelre nem lesz zsíros az arcbőröm, viszont nagyon jól hidratál, táplál, kisimít. Csillagos ötös!

Sica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0