KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aussie

Ár:   €6   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   €6
Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajpakolás ausztrál Blue Mountain eukaliptusz kivonatával.

dynuchu

2017. december 13.

A Pixibag-ben érkezett, csodás illata van. Nagyon nagyon pihepuha lett a hajam tőle, el sem hiszem. Ezért ránéztem, hogy van-e benne szilikon, de nem látom a felsoroltak között! Szóval nekem 5 csillag, aztán meglátjuk, hogy hosszú távon milyen.

dynuchu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Gittab88

2017. november 29.

Pixibox-szal érkezett ma, ki is próbáltam!
A tubusa iszonyat jó, nem kell a kupakkal szórakozni, bár minden ilyen állagú termék ilyen csomagolású lenne!
Az illata nem szokványos, én fodrász termékes illathoz tudom hasonlítani.
Nem túl sűrű, így könnyű felvinni és eloszlatni a hajon. Lemosás után nem éreztem túl selymesnek a hajam, a hatásra rásegítettem egy Gliss kur hajpermettel, így tökéletes lett az eredmény.
A márka többi termékét is ki fogom próbálni.

Gittab88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Pixibox-szal érkezett ma, ki is próbáltam!
Az illata nem szokványos, én fodrász termékes illathoz tudom hasonlítani.
A márka többi termékét is ki fogom próbálni.

Manósityak

2017. október 14.

Ez egy csoda! A szőkítéstől erősen kiszáradt tincseimet egyetlen használattal olyan puhává és selymessé tette, hogy csaknem elmorzsoltam egy könnycseppet örömömben!!! Az "illata" egy katasztrófa, de még ez sem érdekel, annyira kenterbe ver bármi mást!

Manósityak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology