KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aussie

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bbrasco, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Ausztrál Balzsam mentát tartalmazó különleges formulája kisimítja az érdes felületű kutikulát, segít a haj kezelhetőségének helyreállításában és ragyogást kölcsönöz neki.

Ár: 1500ft , Eladó: kunikida
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen:Kassai tér-Zugló, Astoria, Mexikói út 3 villi megálló
Ár: 1500ft , Eladó: kunikida

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maja1380

2017. december 11.

Már az első használat után éreztem, hogy sokkal selymesebb és könnyebben kezelhető a hajam utána.Nekem az illata is nagyon tetszik.Valószínűleg nem veszem újra ezen az áron, maradok az Elsevenél az jobb áron tudja ugyanezt.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

viivienneszabo

2017. november 5.

Nem azt az érzésrt tapasztaltam, mint a korábban használt balzsamoknál. Nem volt az a selymes, csúszós érzet a nedves hajon..Viszont amikor megszárítottam ... nagyon szép fényes lett, könnyen kezelhető és puha! (Az egyébként vékony szálú töredezett hajam) Zsíros érzet nélkül, amit a korábbi balzsamoknál tapasztaltam. Már az első alkalommal beleszerettem :)

viivienneszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

BettinaPinter

2017. október 16.

Több mint egy hónapja használom, nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján, de sajnos csalódnom kellett.
Életem első hajpakolása,ami egyáltalán semmit nem használ, iszonyú száraz lesz a hajam tőle.
Göndör, vékonyszálú hajam van, könnyen gubancolódik. Rakhatok rá egy kilót is, amikor megszárad a hajam, olyan lesz mint egy szénakazal, fénytelen,száraz és durva tapintású.
Viszont nagyon jó illata van, ami sajnos száraz hajon már alig érezhető, emiatt egy gyengécske kettes.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

bettuka

2017. október 1.

Már évek óta használom, ez volt kezdetekben a megváltás a hajápolásomban. Miután ezt elkezdtem használni sokkal kezelhetőbb lett a göndör hajam, kevésbé károsodott a sok vasalástól, puhává varázsolta. Próbálgattam más hajpakolásokat, de mindig visszatérek hozzá!

bettuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

CocoSunrise

2017. szeptember 10.

Abszolut elegedett vagyok vele, impulzusvasarlas volt... csak berohantam a DM-be 2 percre hajbalzsamot venni, mert nem volt itthon. Ezzel jottem ki, el sem olvastam reszletesen mire valo :) Azota 4-5x hasznaltam es nagyon selymesse, csillogova teszi a vekonyszalu, hosszu hajam. Megfeleloen hidratalja a hajvegeket is. Nem mondom hogy ez a legjobb amit ebben az arkategoriaban hasznaltam, de tenyleg nagyon jo.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Whosthatfitgirl

2017. szeptember 7.

Korábban rengeteg sampont és balzsamot próbáltam már, de egy idő után mindegyiknél azt vettem észre, hogy már 2 nap után tiszta zsíros a hajtövem és koszos érzésem volt a fejbőrömön. :(( De mióta az Aussie termékeit használom, azóta elég hetente egyszer, max. kétszer hajat mosnom! :) Puha, jó illatú, könnyen kezelhető marad egész idő alatt a hajam. Ez a balzsam pedig tényleg csodát tesz a száraz, gubancos hajvégekkel! ;)

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

BellAnna

2017. szeptember 6.

Nagyon kellemes illatú, gyönyörű, puha selymes lett tőle a hajam, nekem nagyon praktikus a csomagolása is.Kiváló termék!

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

kakaska

2017. augusztus 17.

Átlagos balzsam, az illata nekem fura, túl púderes.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Átlagos balzsam, az illata nekem fura, túl púderes.

Kati93

2017. augusztus 1.

Aussie márkában van jobb is. Megvettem, mert a többi Aussie terméket imádom. De ez nekem annyira nem jött be. Sima balzsam hatása van, magas áron.

Kati93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Elvira17

2017. július 3.

Imádom! Igazi csoda szer! Az illata isteni es selymesen puha lesz tőle a hajam!

Elvira17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom! Igazi csoda szer! Az illata isteni es selymesen puha lesz tőle a hajam!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Hydroxypropyl Guar, Polysorbate 60
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylparaben, Methylisothiazolinone, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology