KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aussie

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bbrasco, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Ausztrál Balzsam mentát tartalmazó különleges formulája kisimítja az érdes felületű kutikulát, segít a haj kezelhetőségének helyreállításában és ragyogást kölcsönöz neki.

Ár: 1500ft , Eladó: kunikida
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen:Kassai tér-Zugló, Astoria, Mexikói út 3 villi megálló
Ár: 1500ft , Eladó: kunikida

bobo9191

2018. június 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Sajnos elég száraz, vastagszálú hajam van, de ettől a balzsamtól szuper-puha és könynen fésülhető lesz. Az illata pedig egy az egyben rágógumi, nagyon jó :)

bobo9191
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

chrsss

2018. június 13.

Nekem semmi különöset nem tett a hajammal, volt már jobb balzsamom, de az illata, az valami isteni! :)

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

cili9

2018. június 12.

Elhasználtam egy flakonnal, nem rossz, de semmi extra, nem venném újra. Egy olcsóbb is tudja ugyanezt.

cili9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

ZoeAZs

2018. május 8.

Többször újravettem, szerette a hajam, annak ellenére, hogy az ombrén szőkített, töredezett hajvégeimmel igazi csodát nem tett. Könnyen fésülhető és egészségesebb hatású lett viszont. Az illatába viszont konkrétan szerelmes vagyok, őszintén szólva ez alapján választottam :D Az valami fantasztikus!
Most hogy hozzászokott a hajam, váltottam a Garnier Fructis Hair Food-jaira, és nem bántam meg azt se. :)

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

vivii95

2018. február 16.

Az Aussie legjobb terméke, amit valaha piacra dobott! Első alkalom után már látszott a hajamon, hogy valami csodaszer. Gyönyörű,fényes,puha tapintású lett az amúgy száraz hajvégem, nem nehezítette el, szinte majdnem hogy fellélegzett tőle a hajam, amit furcsálltam a szilikon végett. Nagyon jó termék, és tetszik az adagolhatósága, nem az a megszokott. Nem kell sok belőle és könnyű eloszlatni az állaga végett. Az illata is isteni.:)

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

pannab

2018. február 10.

A sok jó véleny miatt nagy elvárásokkal kezdtem el használnj, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nekem a schauma balzsamok sokkal jobban beváltak és azok még szilikont sem tartalmaznak. ha kelleténél egy picit többet használok még el is nehezíti a hajam és fénytelenné teszi.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

henczen

2018. február 3.

Nagyon szeretem, tényleg puhává teszi a hajat, és lerövidíti a hajábolást. Nekem most ez az első számú kedvenc.

henczen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Dorin

2018. február 3.

Meglepően tapasztaltam, hogy már az első használat után selymesebb tapintású, puhább lett az egyébként száraz, folyton töredező hajam. Kicsit mintha hamarabb zsírosodna tőle a fejbőröm, de valamit valamiért. Összességében nagyon szeretem, az illata pedig maga a mennyország nekem :)

Dorin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Luna1024

2018. február 1.

Nincs különösebben károsodott hajam (a száraz végeket kivéve), szóval nem vártam tőle túl sokat, de nekem összességében bevált, ami fura, mert amúgy nem nagyon értem a hype-ot a márka körül. Mélyhidratálást szerintem nem szabad várni tőle, arra jobbak az olajos pakolások, vagy mondjuk a Kallos Serical Latte, meg ilyesmik, de szinten tartásra elég jó. Hidratál is valamilyen mértékben: én tényleg csak három percig hagytam a hajamon, de amikor lemostam, nagyon puha, fényes és selymes hajat kaptam eredményül, és ez a hatás hajszárítás után is megmaradt - igaz, csak 1-2 napig, utána minden visszatért a régi állapotba, ezért is írtam, hogy mélyhidratálást ne várhatok tőle, inkább a felszínesnél picit jobbat.
Az illatáról: észrevettem, hogy a samponnak van a legtermészetesebb, csodás Donald-rágó illata, és a család többi tagjának pedig ugyanez, csak kissé szintetikusabb kivitelben. Ez nem tudom, miért lehet, de itt is fennáll: alapvetően nagyon finom rágóillatú, de kicsit már művibb, mesterségesebb kivitelben, mint a sampon... Az én hajamban mindenesetre nem nagyon maradt meg, amit nem különösebben bántam.

Viszonylag gyorsan fogy, az árát pedig sokallom kissé (mint a termékcsalád többi tagjáét is), ezért levonok egy csillagot (a másodikat pedig a "semmi extra" hidratálás miatt). Átlagosnak mondanám, egyszer kipróbálni jó volt és nem ártott, de nem is okozott drasztikus változást. Újravenni nem fogom.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

zsu80

2018. január 28.

Nincs különösebb problémám a hajammal, a töve zsíros, a vége szárazabb, időnként hullik. Különösebb ápolás nem kell neki, nem festem. De vártam volna ennyiért valami extrát, amit pl. akkor éreztem amikor egyszer head and shoulders sampont majd gliss kur balzsamot használtam, sokkal selymesebb volt utána. Ez után semmi extra, ápolt, kifésülhető haj, mint egy sima balzsam után.

zsu80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Hydroxypropyl Guar, Polysorbate-60
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylparaben, Methylisothiazolinone, Propylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology