KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aussie

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Hajformázók

Ez az összetétel ausztráliai zöld moszat kivonattal igazi szörfös hullámokat, extra volument és fényt kölcsönöz a hajnak. Hihetetlenül megemeli a hajat és szenzációs fényt ad neki. A biztos tartás ellenére, csak addig tart, amíg akarja, gyorsan és egyszerűen kifésülhető. A tápanyagokban gazdag tengeri moszatot már régről ismerik és regeneráló hatása miatt nagyra becsülik.

Theatreni

2017. október 11.

Sok-sok hajlakkot elhasználtam már, főleg Taftot, de eddig csak rossz élményeim voltak. ragadt a hajam, nem tudtam kifésülni, és az illata sem volt jó. Hosszú évek után megtaláltam a megfelelő hajlakkot. Ki tudom fésülni a hajamat a használat után, jó tartást ad és az illata is megfelelő. Az ára számomra egy kicsit borsos, de inkább kifizetek ennyi pénzt, csak, hogy a hajamnak jó legyen. Újra fogom venni:)

Theatreni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

kismadár

2016. november 21.

Nem rossz hajlakk, nem szárítja ki a hajat, megfelelően tart, jól ki lehet fésülni, de azért pár használat után érdemes hajat mosni, mert 3-4 nap után olyan, mintha koszos lenne a hajam tőle, kicsit zsírosít is. Az illatát nem tudom behatárolni, de nekem nem tetszik, nem szeretem. Kicsit talán nagymama illatú. Nem fogom újra venni, a másik Aussie hajlakk (rózsaszín feliratos) sokkal-sokkal jobb.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.