Australian Gold

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2016. április 5.

Kiszerelés:   15 ml és 250 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Szoláriumozás előtti krém egzotikus keverékkel, a szuper barnulás elősegítésére. Nem tartalmaz fényvédő anyagokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettu

2018. június 4.

szoliba ezt vettem kis tasakban, az eredménnyel meg voltam elégedve, az illata is tetszett.:)

Update: Végre vettem is krémet a szolizáshoz. Erről olvastam jókat és a szolis csaj is ezt ajánlotta. Nekem spray változatban van meg. Szeretem. Az illata jó, nagyon hamar beszívódik, nem lehet foltosra barnulni tőle. Szép barna színt ad.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

xerya

2018. június 3.

Imádom.Az illata édes,de nem túlzottan.Könnyen beszívja a böröm,nem hagy ragacsos utóérzetet illetve nincs szolárium szagom szolizás után.Árban is megfelelö. Volt szerencsém más drágább társaihoz is de mindig ehhez térek vissza.Szép barna színt ad nem pedig narancssárgát.Csak ajánlani tudom.

xerya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

anikoo

2018. április 15.

Kell egy pár alkalom, mire eléri hatását. Tehát nem azonnali wow hatású, de ez mélybarnító krém. Az illatát szeretem, szoláriumozás után viszont nem sok marad belőle a bőrön, de szoliszagom sincs egyáltalán.

anikoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Vivienne88

2018. április 12.

Számomra Ő a tökéletes szolikrem. Fehér bőrű vagyok, úgyhogy ha sokáig nem megyek, akkor a deviously black el kezdek 2-3 alkalommal, de utána csak ezt használom. Ár érték arányban is jó, hidratáló, barnabb vagyok, és nem sárga. Szuper

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

fannivea

2017. december 28.

Nagyon jo illatu! Leginkabb kezdo szolisoknak valo, egyenletes szint ad, alapot, a kesobbi bronzositos kremekhez es barnabb borszinnek.
Kezdesnek tokeletes, de en hianyoltam, hogy a barnabb szint a kremtol, mert igy olyan mintha krem nelkul szoliznek. De ilyen a melybarnito.
Ajanlom kezdo szolisoknak!

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Ajanlom kezdo szolisoknak!

nikiiabel

2017. december 13.

Legjobb szoláriumkrém amit árulnak és használtam. Anyukám is ezt használja már évek óta. Imádom az illatát és igazán megéri az árát.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

KissAngika

2017. szeptember 22.

A Legjobb szolikrém amit valaha használtam és a mai napig használok is. Kellemes illat és szoli után nincs szoli szaga a bőrömnek.
Kár, hogy már csak külföldről rendelhető. :(

KissAngika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Kár, hogy már csak külföldről rendelhető. :(

shatzy

2017. június 22.

Első osztályú. Kellems anyag, jó illat, ami perzse a szolizás után erőssen huncuttá válik, akkor már sajnos nem adja a trópust:). Viszont a bőrel, a színel csodákra képes. Szoli előtt kenem be magam, van, hogy prompt előtte, van, hogy 30 perccel előtte, nincs jelentősége. Nem fogja meg a ruhát. Hátránya, hogy elég sűrű krém, ezért az adagoló a tetején csak arra jó, hogy felidegesítsen, de a kuapkja letekerhető, úgy viszont már lehet vele haladva krémezni.
A barnaságot megtartja! Nem is kell ennél több! Mélybarnít, egy esetleges peeling következtében sem hagyod el a színed. Jó, nem irritált. (engem)

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

rebus

2017. június 4.

heti 1, nagyon max 2 alkalommal járok szoliba, 6 percre. ez a krém kellemes illatú, szuper puha, hidratált bőrt ad - és sokkal de sokkal jobb színem van, mióta ezt használom szolizásnál. biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

TMono89

2017. április 13.

A múlt héten akadt újra a kezembe, kis tasakos formában. A szolis hölgy ajánlotta nekem, aztán beugrott hogy használtam ezt már kb 3 éve mikor Miami és a karibi térségben hajóztam. Egy alkalom után már szembetűnően végzi a dolgát. Nagyon szép szìnt ad, főleg ha mèlybarnìtós szolit használunk mèlybarnìtó krèmmel. Rendeltem is egy 250ml-es kiszerelèst, egy jó darabig elèg lesz. Nekem ez sokkal jobban bevált mint a brown sugar és drágább társai.

TMono89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!