KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ava

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pont, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3x gyorsabban és hatékonyabban növeli a bőr hidratáltságát, mint a tiszta hyaluronsav. Aktivizálja a bőr epidermális rétegében a hyaluronsav természetes szintézisét, serkenti a ceramid termelést, megújítja és erősíti a kollagén szövetet, belülről tölti fel a ráncokat. Megköti a bőr mélyebb rétegeiben lévő víz részecskéket és helyreállítja a felhám természetesen nedvesség tartalékát, így a felvitel után már 4 órával jelentősen megnő az arc bőrének hidratáltsága; a bőr visszanyeri egészséges színét és rugalmasságát.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.