KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveeno

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kristinakroes, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megnyugtatja és táplálja a száraz és érzékeny bababőrt, védi a pelenkakiütés okozóitól. Kolloid zabliszttel és cink-oxiddal gazdagított.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.