KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveeno

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kristinakroes, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finomra őrölt kolloid zablisztet és lágyító olajat tartalmazó Aveeno fürdő- és tusolóolaj gyengéden tisztítja a bőrt. Klinikailag bizonyítottan hidratál, így megakadályozza a víz szárító hatását.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag